6.Nová škola od Eryi

12. srpna 2009 v 23:06 | Alysha a Erya |  Falešná naděje
Tak tady máte část od Eryi (Páji), kterou mi poslala asi před měsícem. Já byla líná to sem dát. Tak se moc omlouvám!!!! Prosím o komenty ať má Pája nebo-li Erya radost. Je to krátké, ale hezké!!!!


Ležela jsem v posteli a koukala do stropu.Horší chvíli než projít mezi stoly bradavických kolejí jsem ještě nezažila,pomyslela jsem si.Ale ten výraz učitelů,to bylo něco!=D To jsem se musela smát.Když jsem procházela kolem nebelvírského stolu,zaujaly mě tam dvě holky.Ta jedna z nich vypadala moc sympaticky.Jmenuje se Alysha,jak jsem se dneska dozvěděla.Ta druhá je myslím Verity a poslední je Lily.To je moc hodná a milá holka ?Doufám,že to tu bude lepší než na naší škole a že se s holkami rychle spřátelím.


Chvíli jsem se převalovala sem a tam a poslouchala oddychování mích spolubydlících.Tiše jsem se zvedla,přes ramena přehodila plášť a vyklouzla z pokoje.Schody příjemně chladily do bosých nohou.Seběhla jsem do společenské místnosti.Zela prázdnotou,jen tiché praskání dřeva značilo,že plameny ještě stále bojují o svůj plápolající život.Sedla jsem si co nejblíže k ohni,abych se trošku ohřála.


Sledovala jsem tančící plameny a poslouchala tiché šumění větru za oknem.Vůbec jsem nevnímala kroky,které se ozývaly na schodišti.
,,Eryo?Co ty tu děláš?" ozvalo se mi těsně za hlavou.Leknutím jsem nadskočila,div jsem nevypadla z křesla.Dívala jsem se na vysokého bledého kluka,kterého jsem dnes viděla bavit se s Alyshou a Verity.
,,Přemýšlím" usmála jsem se na něj,když jsem se vzpamatovala z leknutí.
,,A co ty?" Posadil se do vedlejšího křesla a zadíval se do ohně.
,,Nemůžu spát" odpověděl.


Opřel si nohy o stolek a zadíval se ven z okna.
,,Z jaké školy si k nám přišla?" zeptal se.
,,Z Wilwarinu" řekla jsem a smutně sklonila hlavu.Všiml si toho a naklonil se ke mně.
,,Copak?Děje se něco?" zašeptal.Zavrtěla jsem hlavou.
,,Ne,to bude dobré,díky"odpověděla jsem.
,,Švédsko..Proč z takové dálky?Co tvoji rodiče,ti proti tomu nic nemají?" zeptal se.
,,Nemám rodiče" moje odpověď ho šokovala.
,,Promiň" omluvil se.Kývla jsem.


Zamyšleně si skousl spodní ret.Byl,vysoký,štíhlý,neuvěřitelně bledý a měl nádherné oči.Jeho zvláštní dojem podtrhovaly nezvykle dlouhé a štíhlé prsty.
,,Jsi vlkodlak,že?" řekla jsem.Lehce sebou škubl a upřel na mě velké oči.
,,Jak to víš?" zašeptal.
,,Cítím to"usmála jsem se.
,,To je zvláštní..Pokud jsem to nikomu neřekl nebo mě nezahlédl při přeměně,nevěděl o tom.Jak si to dokázala?"zeptal se.
,,Netuším,je to prostě ve mně" pokrčila jsem rameny.Praskání skomírajícího ohně narušilo tiché zaklepání na okno.Na parapetu seděla veliká,temně modrá sova.Vstala jsem z křesla,tiše otevřela okno a převzala si malou žlutou obálku,na které se skvěl znak Wilwarinu.Tušila jsem,že to nebude nic dobrého.Vlkodlak se zvedl a přešel ke schodišti.
,,Je čas jít spát" usmál se.
,,A abych nezapomněl,jmenuji se Remus" zašeptal a zmizel na schodišti.Tiché cvaknutí o chvíli později mě ubezpečilo,že Remus je v pokoji a nebelvítská věž spí.Sovu jsem pohladila,podala jí pamlsek a poslala jí na cestu zpět.Tiše jsem zavřela okno a potichu se vkrádala po schodech,s obálkou schovanou pod pláštěm.V pokoji jsem rychle vklouzla do postele,abych nevzbudila spolubydlící.Obálku jsem schovala pod polštář a o chvilinku později usnula.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Mary - Alice ( ♥SB♥ ) Mary - Alice ( ♥SB♥ ) | Web | 13. srpna 2009 v 14:40 | Reagovat

Zajímavé jsem vážně zvědavá co bude v té obálce.

2 Denika Denika | E-mail | Web | 18. srpna 2009 v 0:16 | Reagovat

Aj ja Mary Alice a veľmi inak veľmi fajn hlavne to s tým ako naňho vybehla stým vlkodlakom. Zaujímavé:)

3 nat nat | Web | 18. srpna 2009 v 23:25 | Reagovat

ahojky u me na blogu mas diplomek :-) tak zatim pp nat

4 nat nat | Web | 19. srpna 2009 v 21:10 | Reagovat

Když se Ti to vrátí 1x: Hledej nové SB ! Když se Ti to vrátí 2x: To je dobrý začátek ! Když se Ti to vrátí 3x: Jsi dobré SB ! Když se Ti to vrátí 4x: Zůstaň takové SB jaké jsi ! Když se Ti to vrátí 5x nebo vícekrát: Ochraňují Tě SB ! Za 4 dny dostaneš tento odkaz zpět od každého, kdo Tě má rád!!! Když tento řetěz přerušíš, navěky zůstaneš smolařem!!! Pošli to svým SB jestli je máš rád, jestli Tě mají rádi i oni pošlou Ti to zpět !!!

5 Flammea Flammea | Web | 17. února 2010 v 20:26 | Reagovat

jsem zvědavá co je ta holčina zač :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama