7. kapitola 1/2

27. srpna 2009 v 11:07 | Alysha a Aňulka |  Navždy uvězněná
Aňulka: Tak doufám, že se bude líbit...možná kapánek přehnaný(nereálný) konec v druhé části, ale musí to být...otevřete svou fantazii...
Alysha: Další kapča!!!!!! Doufáme, že se bude líbit!!!


Alysha Alexandra Fionn:

Zase byl víkend a mé každovíkendové procházky po hradě, které miluji. Včerejší ples jsem si náramně užila i to tancování z Regulusem. Ale pořád jsem nepochopila, proč Regulus tak vyletěl kvůli té puse. Vždyť byla jen na tvář! Ale musela jsem uznat, že ten kluk byl vskutku pěkný. Nikdy jsem ho neviděla ve společenské místnosti nebo dokonce jsem ho neviděla třeba ani na snídani a podobně. To jsem byla ale nevšímavá. Všimla jsem si, že se ke mně někdo přidal.

,,Všiml jsem, že se pořád procházíš po hradě." Poznala jsem, že to je Regulus.

,,Chci si ten hrad užít, vždyť jsme tady poslední rok." Málem mi do očí vhrkly slzy. Poslední rok! A já nevím, co budu dělat po škole?! Určitě mi to zařídí rodiče, jako vždycky! Já své rodiče miluju. Sice mi prováděli strašný věci, ale jsou to rodiče. Jsem divná, já vím!

,,Mě ten hrad nějak scházet nebude." řekl takovým divným hlasem. Cože?!

To si dělá srandu?! Prožil tady sedm let svého života a nebude se mu stýskat?! Tak je divný! Zavedla jsem jiný téma.

,,Proč si tak vyletěl, když jsem tomu klukovi dala pusu na tvář?" zeptala jsem se ho a zvedla jedno obočí.

,,To bys chtěla vědět?!" zaječel až jsem se poklekala. No, to bych teda vážně chtěla vědět!

,,Však brzy to pochopíš…" řekl klidněji a s tím odešel. Co tím do háje myslel?! Všichni byli tenhle rok nějací divní! Zvláště Regulus a Lucius. Ti byli nejvíc divní.

Dneska se po celým hradě neslo, že po plese měli v Nebelvíru párty u sebe ve společenské místnosti. Proto byli všichni takoví polomrtví.

Taky bych chtěla mít někdy nějakou oslavu ve Zmijozelu. To by se ale neslušelo na čistokrevné, aby slavili a opili se. To by se pak museli stydět, že udělali rodičům ostudu. Ale na těch čistokrevných večírcích jim to nevadí, to ne.

Zničehonic jsem si vzpomněla na jednu párty, kde byli samozřejmě ti čistokrevní. Jsem se tam zlila, jako prase a chtěla jsem tam udělat striptýz. Ježíš to byla ostuda! Naštěstí mě matka rychle zastavila a od vedla do nějakého pokoje.

Nad tou vzpomínkou jsem se musela pousmát. Ale s přesností vím, že mě skoro nikdo neviděl. Rozepínala jsem si jen šaty, ale vím že mě viděl Malfoy.

Mohl mi by to ale kdykoliv předhodit. Budu se modlit, aby na to zapomněl! Bože, ať na to zapomene! Radši se nebudu otáčet za minulostí když vím, že nebyla nejlepší.

Když jsem vcházela na oběd do Velké síně a přisedla jsem si k mé ,,partě", překvapilo mě, že tam s nimi sedí i Rabastan. Poslední dobou sedíval na konci stolu s úplně jinými lidmi, než se kterými by měl sedět. Někdy seděl semnou. Divila jsem se, že se mě nikdo neptal, kde jsem celý dopoledne byla, jak měli ve zvyku. No jo vlastně! Byl tam semnou Regulus!

Začala jsem konečně obědvat.

Podívala jsem se po ,,partě" a všimla jsem si, že Rabastan nějak divně pokukoval po nebelvírském stole. Podívala jsem se tam a Angie tam nebyla! Dneska nebyla ani na snídani a teď ani na obědě. To bylo divné.

Proto se Rabastan tak divně choval. Snad jí někdo nic neudělal jako minule. Nemalovala jsem čerta na zeď.

Vycházela jsem z Velké síně a doběhl mě Rabastan. Zase.

,,Nevíš, jestli se něco stalo z Angie?" zeptal se mě a bylo na něm vidět, že měl o ní strach.

,,Určitě je v pořádku." ujišťovala jsem ho.

,,Zjistil jsem, že umíš nitrozpyt, nemohla by ses na ní podívat?" zeptal se s prosíkem v očích. Překvapuje mě!

,,No tak jo." přikývla jsem a zalezla jsem do výklenku, aby mě nikdo nerušil. Sedla jsem si a zavřela jsem oči. Začala jsem se soustředit a začala jsem jí hledat po hradě. Našla jsem jí jak zvrací a ta Moreen jí drží vlasy. Dosti nevídaný pohled, ale byla jsem ráda i za to. Nedovedu si představit, že bych ji zastihla při něčem jiném. Otevřela jsem oči a potlačovala smích.

,,Tak co?" vypálil na mě až jsem se lekla.

,,V pohodě. Je ve své ložnici a zvrací." ujistila jsem ho a musela se rozesmát. Oddechnul si.

,,COŽE?" vyjekl najednou. Ježíš, co řve?! Jsem se málem počůrala.

Asi si pomyslel to samé, co nejprve já. Že je těhotná. Ale to u Angie nehrozí, ne u ní. Asi mu to došlo, že Angie URČITĚ těhotná není a tak se uklidnil.

,,Díky Alysho." poděkoval a šel pryč. Přišla jsem na dobrý nápad.

Budu podnikat v nitrozpytu. Přijdou za mnou lidi, budou někoho najít a já ho najdu. To by bylo dost peněz.

Alysho! Takové blbé nápady! Sama na sebe jsem se naštvala.

Takové nápady mě napadaly vždycky, když jsem se nudila. A to jsem se nudila hodně často.

Minulý rok mě například napadlo, že vyměním Malfoyovi šampon za nějakou barvu. Nebo mě napadl jeden úplně debilní nápad minulý rok na Apríl. Měla jsem už napsaný dopis domů, že jsem těhotná!

Naštěstí jsem ho neposlala, to by přijela matka a zabila by mě. Vážně!

Vylezla jsem z výklenku a přemýšlela, co budu dělat. Procházet po hradě určitě ne. Tak jsem rozhodla, že půjdu na kolej. Když jsem procházela chodbami do sklepení, potkávala jsem studenty z jiných kolejí.

Tak hnusně se dívali a jak vyhrnovali nosy, že by i Smrtijed utekl. Kdyby měli studenti zbraně, tak by nás všechny zmijozelský postříleli. Ale nejvíc by si pochutnali Nebelvířští a hlavně Poberti a s nimi Angie. Ta by si podala Malfoye za to co jí udělal. Vlastně, když tak o tom uvažuji se ostatním ani nedivím. Každý ví, jaké jsme svině a jak jsme krutí. Dělám z nás ubožáčky, přitom opak je pravdou. Zvlášť tenhle ročník se vyvedl.

,,Mudlovští šmejdi vymřou." řekla jsem heslo a zmizela do společenské místnosti. To heslo se mi hnusilo, ale co já s tím udělám? Nic!

By mohlo být heslo třeba ,,Milujeme Nebelvír" a to by se mi líbilo. Třeba Malfoy ten by se pominul vzteky a k němu by se ještě přidali: Rodolfus, Regulus, Severus, Belatrix a Narcisa, takže ve zkratce všichni.

Ty by zabili primuse, kdyby takové heslo dal. Ale to se nikdy nestane. Ve společenský místnosti seděli jen někteří prváci a druháci.

,,Slečno Fionn tady vám upadla hůlka." řekl nějaký prvák a podal mi jí. Počkat! Jak mi to řekl?! Slečno Fionn?! Vím, že rodiny Fionn, Ginnara, Black a Malfoy patří mezi nejstarší a nejurozenější rodiny v Anglii, ale tak kvůli tomu mi tak říkat nemusí!

,,Ehm...díky." Odešla jsem do ložnice. Seděla jsem na posteli a přemýšlela proč mi to řekl. To se nás ,,čistokrevných sedmáků" bojí studenti ze stejné koleje?!

Stejná kolej, stejné barvy uniformy, snad i stejná povaha a báli se nás!

Angie Aurora Ginnara:
V noci jsem se několikrát neklidně převracela. Moje sny nedoprovázel Malfoy se zaťatou pěstí, to ani náhodou! Sny jsem měla úžasné, ale mé tělo protestovalo proti včerejší nadmíře alkoholu, kterou jsem vypila.
Ráno jsem se celá zpocená vzbudila a posadila na postel. Cítila jsem, jak je mi horko a motá se mi hlava. V hlavě jsem měla tupou bolest, která přecházela až do čela.
Položila jsem si ruce na spánky a promnula je. Podívala jsem se po ložnici. Lillyina postel byla prázdná, stejně jako Hopeina a Karolina.
Moreen se pomalu probouzela a hned se napila lektvaru, aby se jí nechtělo zvracet. Ne z chlastu, ona totiž nepila.
Claire se postavila a zapotácela. Hned na to spadla na zem. Hodila teda pěknou mrchu. Musela jsem se rozesmát, ale bylo mi jí i celkem líto.
Nohy se jí zamotaly do peřiny a k tomu u ní ještě neodezněly účinky opilosti, stejně jako u mě. Moreen se taky rozesmála na celé kolo a Claire po nás hodila naštvaný pohled. Když se ale sbírala se země, usmívala se taky.
Já se postavit ani nepokoušela. Věděla jsem, že by mi nožičky začaly chodit samy. Po všech čtyřech jsem přelezla postel, a když jsem se chtěla chytit závěsu, abych se mohla posadit, zamotalo se mi v hlavě a přepadla z postele v roztomilém kotoulu na zem.
Holky měly výbuch smíchu, ale mně se asi na hlavičce udělá modřinka! Jak jsou škodolibé, až hrůza!
Vydrápala jsem se na nohy, zatímco Moreen svižně vstala a došla do koupelny. Claire se pomocí nábytku, kterého se neustále chytala, dobelhala k ní.
"Angie, asi jsem přišla na to, co jste včera vypily!" zavolala na mě Moreen. Hmm, to by mě taky zajímalo. "Někdo, řekla bych, že Black vám do pití nalil lektvar, po němž mají účinky působit ještě asi dalších deset hodin. A vy jste přišly kolem čtyř a je osm, takže…šestihodinovka opice tě nemine!" Slyšela jsem tu škodolibost z jejího hlasu a ten šťastný úsměv, který jí to vytvořilo na tváři. Konečně poprvé poznala, jak jsme se cítily my, když se zřídila. Celkem jí to přeju.
"Já ho zabiju!" zamumlala jsem dost hlasitě, aby mě obě slyšely a pořád se mi motala hlava. Neodvážila jsem se postavit se.
"To příštích šest hodin nepůjde!" smála se ta potvora. No jistě! Byla jsem ještě opilá a ještě k tomu měla i opici. Skvělá kombinace, zasraný lektvar!
"A jak to, že Black?! Co se vůbec včera dělo?" ptala jsem se, ani za mrtvého Malfoye bych si nevzpomněla i když…
"Z halloweenského plesu jste se celkem střízliví, celkem, přesunuli do společenky a tam jste chlastali, jak nezřízení. Kostýmový ples se změnil v nekostýmový a všichni jste se skvěle bavili…no, docela jsem vám záviděla." přiznala smutně. Teď jsem se škodolibě usmála já.
"Nekostýmový?!" zopakovala jsem a Moreen stála před koupelnovými dveřmi.
"Klid, zbavila ses jen bot, punčoch a toho šátku, cos měla na hlavě. Karol na tom byla hůř, " řekla povzneseně.
"A co Black? Co s ním?!" vyptávala jsem se podrážděně.
"Docela sis s ním rozuměla, " dusila v sobě smích. Vyděsila mě. Jestli si dělá prdel, tak to je dost hnusné.
"Cože?!" vypískla jsem, ale při větší oktávě mě zabolela hlava, tak jsem zase rychle zmlkla.
"No, pořád se kolem tebe točil a po těch deseti skleničkách ti to už ani nevadilo a neodháněla jsi ho, jako otravnou mouchu." odmlčela se schválně.
"Moreen!" okřikla jsem ji. "Okamžitě mi do detailů řekni, co jsem dělala!" ječela jsem jako nějaká pošahaná hysterka, resp. moje matka.
"Krotili jsme tě, ale jinak by ses na něj vrhla. Nějaké ty sladké pusinky tam byly, " řekla Moreen a očividně si to dost užívala.
Potlačovala jsem pláč. To jsem přece neudělala?! To jsem nemohla udělat! Nakonec mě ten týpek přemohl a já se rozvzlykala na celé kolo. Moreen se na mě soucitně podívala a sedla si ke mně.
"Dělala jsem si srandu, Angie, " pohladila mě po vlasech. Nemusím říkat, že kdyby v sobě nenosila toho špunta, tak bych ji okamžitě začala škrtit?
"Odpustím ti, když mi řekneš, popravdě, co jsem dělala, " začala jsem ji vydírat. No co? Ona si to zasloužila.
"Dobře. Je pravda, že po těch deseti skleničkách sis s Blackem několikrát přiťukla, ale při jeho pokusech sáhnout na tebe, ses bránila, řekněme, velice zarputile a zarytě a on neměl šanci. A potom jste si s Karol zazpívaly na stole před krbem celkem slušný duet, nevěděla jsem, že tak dobře zpíváte." podivila se úctyhodně, bylo vidět, že na to vzpomíná a já vytřeštila oči. Jako bych už za ta léta neměla být zvyklá. "No, nic, akorát zvažuju, zda ti mám říct konec."
"Mluv!" vybídla jsem ji hlasitěji, než jsem měla v úmyslu a kvapem jsem se chytila za hlavu.
"Byla dost nalitá, asi kolem čtyř, to už jsem já s Hope byla tady nahoře, jsi dorazila. Nějak jsi to nezvládla, čemuž se divím a donesl tě sem nahoru do pokoje Sirius. Bylas hotová, prostě namol, " řekla rychle Moreen a pomalu se klidila z míst dosahu mých rukou při rozmáchnutí.
"Do prdele!" vyštěkla jsem, chytila jsem se za pusu, a když Moreen viděla, že mířím do koupelny, rozeběhla se tam taky.
Když jsem tam tak, tak doběhla, záchodová deska byla zvednutá a Moreen ji držela i s prkýnkem. Vrhla jsem se k záchodu a chytila jsem ho za jeho kraje. Hlavu jsem nastavila přímo do mísy.
"Claire!" zavolala ji Moreen. Claire přiskočila a Moreen jí předala prkýnko a desku. Rychle mi zvedla všechny vlasy. A já začala zvracet. "Neměla jsi sedět, mělas to rozchodit, " napomenula mě, z vlastní zkušenosti to věděla nejlíp, ale věřte nebo ne, mě to bylo v tu chvíli jaksi ukradené.
Byla jsem jim vděčná. To víte, jen tak někdo s vámi není v jedné místnosti, když zvracíte a ještě vám u toho nedrží prkýnko a vlasy. Už jsem psala, že se mnou mají svatou trpělivost?
"Tak donesl?!" zavzlykala jsem, když jsem se konečně vyzvracela. Seděla jsem u záchodu celá zpocená a se slzami v očích jsem se na ni dívaly. Slzy mi do očí vyhrkly při zvracení.
"Jo, ale pochybuju, že byste se zastavili u kluků v ložnici, " řekla Moreen a stála nade mnou se starostlivým a sklíčeným výrazem, jako máma, kterou jsem nikdy neměla.
"Nebyly jsme tam. To vím na milion procent, ale bylo to od něj hezké, že tě odnesl. Měla bys mu poděkovat, " řekla Claire. Zbláznila se?!!! Jasně, řeknu mu díky a rovnou mu jednu ubalím za ten lektvar. Nebýt jeho, nezírala bych teď do mísy. Děkovat Blackovi, ona asi ještě nevystřízlivěla, to bude tím.
"Ani mi nepřišel moc opilý, " podotkla Moreen.
"Je to Black, Moreen!" štěkla jsem. "Ten se jen tak něčím neopije. Je zvyklý! Mě spíš přijde, že opít nás byl bohužel povedený žertík na naši adresu, fakt milé, že mě odnesl, věřím, že mu pohled na zlitou Angie, totálně namol udělal obrovskou radost. Celá škola si o tom bude vykládat!" syčela jsem nepříčetně.
"Vypadal pobaveně, to jo." přisoudila Moreen zamyšleně. No jasně, ani se mu nedivím! Muselo to být přímo k popukání.
"Já ho tak místo děkování ještě seřvu! Zasraný lektvar! ječela jsem, když se při svém pokusu vstát zase spadla na zem. "Jen, co mi bude líp!" přislíbila jsem.
Po zbytek nedělního dne jsme se s Claire dávaly dohromady, sem tam jsme zvracely, přičemž nám Moreen držela vlasy.
Já se dávala dohromady z té opice a z toho, že mě Black nesl (netuším, co bylo horší) a Claire z opice a to, že ji nesl Potter, ji netankovalo. Lilly byla schopná jít sama. I Karol, ale taky nevypadaly nejlíp.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Peťka Peťka | E-mail | 27. srpna 2009 v 13:44 | Reagovat

:D:D skvělá kapča:-)

2 moreen moreen | Web | 27. srpna 2009 v 15:32 | Reagovat

suprová kapitolka, těším se na pokračování! alysha je dobrá, koukám, nějaké ty zkušenosti s chlastem má taky :D ale nechtěla bych být v její kůži a sledovat skrz nitrobranu ten výjev na záchodě.. fuj..
jinak moc hezký vzhled!!

3 Lucy-y Lucy-y | Web | 27. srpna 2009 v 16:59 | Reagovat

krásná kapitolka,ta pařba v Nebelvíru musela být pořádnej vodvaz :))

4 Hope Hope | Web | 27. srpna 2009 v 22:39 | Reagovat

dneska se dlouhého komentu nedočkáte...njn, nemůže být pokaždé, že? =o)))
kapitola byla skvělá, opravdu se mi hrozně moc líbila =o) těším se na její druhou část =o)

5 Lilly-SB Lilly-SB | Web | 31. srpna 2009 v 20:42 | Reagovat

přišlo mi jako hřích neokomentovat  to i tady, jelikož tahle povídka je anprosto perfektní!!!! zbožňuju jí, miluju jí a nemůžu se dčkat pokračování!!! to jak ji Sirius onesl od něj bylo tták hezký :)

6 Denika Denika | E-mail | Web | 7. září 2009 v 22:03 | Reagovat

Uz som dost pozadu tak to idem napravit veľmi pekné je jasne ze medzi angie a blckom to vrie:) no a Alysha som zvedavá čo vyparatí:)N ale Malfoyovi by mohla prefarbit vlasy len skoda že by ju za to asi zabil:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama