9. kapitola 1/2

20. září 2009 v 11:00 | Alysha a Aňulka |  Navždy uvězněná
Alysha: Tak jste se konečně dočkali. A chceme samozřejmě komenty!!!
Aňulka: Lidičky, jste vážně chytří.Tak to tady máte na stříbrném podnose.A v příští části bude i písnička...děj písničky nijak nesouvisí s povídkou, ale název se ke kapitole celkem hodí.


Alysha Alexandra Fionn:

Pocítila jsem ten divný pocit v břiše.Konečně jsme dopadli nohama do našeho salónku. Porozhlédla jsem se po domě, který miluji.Zavolala jsem svojí skřítku Teu, aby mi odnesla tašku do pokoje.

,,Tak se pořádně nasnídáme." navrhl táta a odešli jsme za ním do jídelny, kde na nás už čekala teplá snídaně. Každý se posadil na svou židli a začal snídat.

,,Měli bychom ti říct, že do středy budeme bydlet u Ginnarových." řekl mi táta novou informaci.To jsem nečekala a začala jsem se dusit rohlíkem z pomazánkou.Nikdy jsem u Ginnarů nebyla, ale byla jsem zvědavá jak to u nich vypadalo.

,,A co budeme u nich dělat?" zeptala jsem se táty a upřela jsem na něj své modré oči.Usmál se a podíval se na mámu.

,,Bude se konat jedna akce, kde ty a jejich dcera nesmíte chybět." Jo akce??? Tak to by mě zajímalo jaká akce!Mámit to z nich nebudu, protože to nemá cenu.Nikdy jsem z nich nic nedostala!A to mě štvalo nejvíc!!!

,,A jak ses měla v Bradavicích?" zeptala se máma.

,,Bezvadně!Reguluse Blacka jsem málem zabila!A byli nějaké problémy z Malfoyem, ale jinak paráda!" Když jsem jim oznámila, že jsem málem zabila Blacka, tak na mě vystrašeně vyvalili oči.

,,Co tak koukáte?Měli jsme Obranu proti Černé magii a přece mě on neporazí!Vždyť mě znáte, že jsem i někdy hrdá!" usmála jsem se na ně a pokrčila rameny.Vstala jsem a šla jsem do svého pokoje.Zastavila jsem se, protože mi něco táta říkal.

,,Už se sbal, za chvíli vyrážíme." Cože?!Tak brzy? To abych mákla v tom balení. Vyběhla jsem rychle schody nahoru do svého pokoje. Když jsem za sebou zavřela dveře tak jsem koukala z otevřenou pusou.

Můj pokoj byl úplně jiný!!!!Stěny byli namalované do modré a žluté, vedle dveří do koupelny se vyjímala dlouhá skříň a měla na sobě zrcadla, postel byla stejná, ale měla žlutomodrý potah a sedačka byla žlutá!

Věděla jsem, že svůj nový pokoj budu milovat.Vzala jsem tu cestovní tašku a šla s ní do koupelny.Věci jsem vysypala do koše na prádlo a šla si balit. Když jsem vyšla z koupelny, tak mi oči zabrousily nad dveře, kterými chodím z pokoje. Tak nad těmi dveřmi byli poličky a na nich byly trofeje ze šermování, které jsem vyhrála.

Šermuju od malička.Nedělala jsem takový ten historické šerm, ale ten závodní. Měla jsem oblečení a fleret.

Hodila jsem tašku na postel a přešla ke skříni. Otevřela jsem jí a začala si balit.Sbalila jsem si spodní prádlo, nějakou sukni a k tomu tílko a pak nějaké kalhoty a trika.

,,Alysho!" zavolala na mě máma.Vyšla jsem ven z pokoje a nahnula jsem se přes zábradlí.

,,Ano mamí?" usmála jsem se na ní.Oni odpustili mě a já jim, přidalo mi to všechno jako ve snu.Upřela na mě své modré oči, které mám po ní a usmála se. Určitě nečekala, že jí tak řeknu.

,,Vem si sebou nějaké společenské šaty a otec ti vzkazuje aby sis vzala potřeby na šermování kdyby byla dlouhá chvíle." Rozzářila jsem se jako sluníčko.Byla jsem šťastná!Táta totiž taky šermoval a tak mě učil on nebo profesionální učitelé.

Odběhla jsem do pokoje a šla si vybrat šaty.Pořádně jsem se na všechny své šaty podívala.Do oka mi padly červené šaty.Měly korzet s nařasenou sukní. Dala jsem je do obalu a vyndala jsem si k tomu červené střevíčky.Ještě jsem si vyndala ze skříně oblečení na šerm a fleret.

Sbalila hygienu, hřeben a gel na rozcuchání vlasů.Střevíčky jsem narvala do tašky.Tašku jsem si dala přes rameno, oblečení na šerm a šaty si položila na rukou a svůj milovaný fleret jsem držela v ruce. Výjimečně jsem měla fleret bez obalu.

Sešla jsem schody a už na mě čekali rodiče. Pro mojí smůlu jel i Josh. Toho nemůžou nechat doma?Asi ne!!!Táta všechno hůlkou zmenšil, ale já své věci zmenšit nechtěla.Všichni jsme se chytli táty a přemístili jsme se.

Dopadli jsme před luxusní dům.Byl velice krásný a velký.Taky jsme měli dům jako kráva.

Přede dveřmi stáli velice elegatní lidé a já poznala, že to jsou Ginnarovi. Přišli si jsme k nim a pozdravili jsme se s nimi.Odvedli nás do haly, kde byla zelená sedačka a luxusní křišťálový lustr.Všechno tam bylo luxusní, jako u nás.

,,Alysho a Joshi, vy počkejte tady.Za chvíli tady bude naše dcera a odvede vás do vašich pokojů." řekl nám pan Ginnara a odvedl si moje rodiče a nás tam nechali samotné. Jednu ruku jsem měla obazenou věcmi a v té druhé jsem si pohrávala z fleretem.

,,Já se nemůžu dočkat až se s tebe zítra stane poslušná holčička" řekl do vzduchu Josh. Já to nevydržela a dala jsem mu špičku fleretu na krk a stála v bojové pozici.

,,Nech ty svoje debilní kecy!!!A buď rád, že to má krytou špičku." zajiskřilo mi v očích a ještě víc jsem mu to přimáčkla ke krku. Slyšela jsem, že někdo schází ze schodů a tak jsem se otočila.Nejdřív sjela pohledem Joshe a pak mě.To víš...rodina se nezapře!!!

Já a Josh jsme si byli hodně podobní. Tmavě hnědé vlasy a sem tam kudrnaté, ale každý jsme měli jiné oči.Naštěstí!

,,Chtěla bych ti představit mého bratrance Joshe Alexandra Fionna" začala jsem.Vzal její ruku do svých a políbil jí. Divila jsem se, že se nechala.

,,Je mi ctí poznat tak krásnou dívku jako jsi ty." pustil její ruku a postavil se vedle mě. Znala jsem pověst o Joshovi.Byl to taky děvkař, ale na Blacka a na ní neměl.

,,Angie Aurora Ginnara.Pojďte za mnou." řekla suše a už jsme šlapali schody nahoru. Vedle nás po nějaké dlouhé, pak jsme zabočili a pak znova.

Otevřela mi dveře a věšly jsme.Pokoj byl celý laděný do zelenobílé barvy.

Dokonce jsem měla vlastní koupelnu.

"Díky.Už nebudu nic potřebovat." řekla jsem.

"S tím počítám." ušklíbla se a zmizela.Naskládala jsem si věci do skříně a šla se podívat z okna. Měli obrovskou zahradu a měli bazén. Praštila jsem sebou na postel a začala číst nějakou knížku.


Angie Aurora Ginnara:
Sotva jsem s rodiči dorazila domů, naštvala jsem se.
Viděla jsem, že naše skřítka má zase ovázané ruce. Měla jsem chuť začít řvát, ale věděla jsem, že by to k ničemu nebylo. Maximálně bych ty ruce pak měla ovázané s ní.
S taškou přehozenou přes rameno jsem se vydala po honosných schodech nahoru, do svého pokoje. Svalila jsem se na postel a začala přemýšlet, proč mě vytáhli ze školy. Co bylo tak důležitého? A proč taky Alysha? Má snad s tím něco společného nebo to byla jen náhoda?
Hlasité prásk mě vyrušilo z přemýšlení. Skřítka se usmála na ně a já na ni. Alespoň ona nemusela čekat do Vánoc, ona byla nadšená, že jsem tady dříve.
Mávla drobnou ručičkou a z pokoje se okamžitě stal můj pokoj. Na stěnách se začaly objevovat plakáty různých skupin a kapel, zdi nabíraly červenou barvu a vystřídaly tu, která mi vždycky přinesla málem infarkt - zelenou.
Na stěnách se taky začaly objevovat černé nebo bílé názvy kapel, zpěváků, kytaristů, bubeníků a dalších lidí z hudebního světa.
Nalevo byla stěna, kterou skoro celou překrýval barvami namalovaný Paul Stanley a Gene Simmons se svým vypláznutým jazykem. Kousek vedle nich byla nakreslená hvězdná brána a před ní členové kapely Pagan´s Mind. Dále tam taky byla dýně s nápisem Helloween s spoustu dalších takových maleb.
Tohle byl a takhle vypadal můj pokoj, když jsem v něm trávila prázdniny. Vždycky, když jsem odjížděla, mi skřítka pomocí kouzla pomohla ho zamaskovat, takže nešlo nic poznat.
"A kde je Alice Cooper?" zeptala jsem se skřítky. Usmála se na mě a vlezla do mé šatny, naprosto přeplněné šaty. Za malou chvíli vyšla a v ruce držela mou elektrickou kytaru.
"Tady je, " podala mi ji s posvátnou úctou, jako by to bylo něco moc křehkého a cenného. "Alex se o ni dobře starala a vyměnila na ní struny, " pyšnila se.
"Děkuji, Alex. Ale to jsi nemusela, ty staré byly ještě dobré, " Zatvářila se zklamaně a tak jsem rychle dodala: "Ale ty nové budou jistě lepší, "
Tu kytaru jsem si musela vybojovat. Po roce a půl to mí rodiče vzdali a dovolili mi si ji koupit. A tak jsem jim často mohla brnkat na nervy.
"Angie, běž okamžitě dolů!" zaječela ta siréna panovačně a klepala na dveře. "Máme návštěvu, odvedeš je do pokojů." dodala ještě a asi se přemístila. Zřejmě jsem přeslechla slovíčko prosím.
Vylezla jsem z křesla a došourala se po obrovských schodech dolů. Když jsem se podívala koho, spolkla jsem žvýkačku.
V našem obrovském sále stála Alysha s nějakým hezkým týpkem, na kterého mířila mečem, husté! Měla s sebou tašku. Tašku! Takže oni tady budou i chrápat, jo? No, super určitě nejsou jediní, kteří na náš "malinký" mejdan přijeli, takže budu mít doma alespoň pár desítek Smrtijedů. Ach Bože, to byl vždycky můj sen!
"Chtěla bych ti představit mého bratrance Joshe Alexandra Fionna," řekla a Josh přišel ke mně.
"Je mi ctí poznat tak krásnou dívku jako jsi ty, " usmál se sladce, políbil mi ručku, ale na Stana neměl. Jo, jo, takové kecy já už dávno znám, chtělo by to trošku víc originality.
Zabolelo mě u srdce, když jsem si na svou lásku vzpomněla. Ale řekla jsem si, že najít útěchu u něj v náručí (nebo posteli) by nebyla až tak špatné. Hezký bezesporu byl.
"Angie Aurora Ginnara. Pojďte za mnou, " zamumlala jsem a zase vyšla schody. Mimo tašky držela v ruce i fleret. Mačkala ho k sobě tak těsně, jako by se bála, že í ho někdo u nás ukrade. No, jistě, Alysho! My jsme rodina zlodějů!
Odvedla jsem je na konec chodby, pak jsme šli doprava a pak doleva. Tam byly pokoje pro hosty. Otevřela jsem hned ten první, Joshovi ukázala ten naproti a s Alyshou jsme vešly dovnitř.
Ukázala jsem jí, kde co je. Pokoj byl luxusní stejně, jako všechny ostatní. Ale oproti mému pokoji a ložnici rodičů tohle bylo jen velké nic.
"Díky. Už nebudu nic potřebovat." řekla mi, když jsem byla na odchodu. To si dělá srandu, že jo? Vypadám snad jako nějaká služka? No jistě, Angie Ginnara - to je známá uklízecí a posluhovací firma, neznáte?
"S tím počítám, " utrousila jsem suše, a co nejrychleji vypadla ven. Možná jsem nemusela být tak protivná, ale služku ze mě nikdo dělat nebude.
Sotva jsem ji tam nechala, přemohlo mě pokušení zajít i do pokoje naproti. Nerozmýšlela jsem se dlouho a bez zaklepání jsem vešla.
"Přišla jsem se zeptat - Merline!" zarazila jsem se, když vyšel z koupelny jen v ručníku.
"Na co?" usmál se.
"Ale na nic, " řekla jsem rychle a sedla si do křesla, přišla jsem na návštěvu, " dodala jsem a všimla jsem si, že má Znamení Zla. Ale co, už to bylo jedno, jestli jeden nebo dva Smrtijedi. Byla jsem v rozpoložení, kdy jsem myslela jen na to, až se odreaguji.
"Mé postele?" zeptal se se zdviženým obočím a s pobaveným úšklebkem přišel ke křeslu, rukama se opřel o jeho područky a spaloval mě svýma očima.
"Tak nějak, " přikývla jsem a než jsem se nadála, líbali jsme se. A neskončilo to jen u toho.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Peťka Peťka | E-mail | 20. září 2009 v 12:33 | Reagovat

no to si děláte vtip?!!! :D pane bože, ona se s nim fakt vyspala? kristova noho...vidim, že se v ní to střídání kluků nezapře. no, doufam že se to nedozví Stan...ale vzala to hopem holka- sou tam teprve pár minut...:D koukej co nejdřív přidat pokračování!:-)

2 Denika Denika | E-mail | Web | 21. září 2009 v 23:21 | Reagovat

no hej angie je angie:) Som zvedavá co este povavádza a co to bude za párty:)

3 Hope Hope | Web | 25. září 2009 v 19:19 | Reagovat

to jsem tedy na to bydlení u Ginnarových zvědavá =o)
zásnuby se tam budou konat, že jo? to, co už jsem minimálně jednou prohodila v komentářích u téhle povídky a vsadím se, že jejich snoubenci budou Sirius s Regulem...
Josh je ale hajzlík! někoho mi připomíná...kdybych jen věděla koho...ááá, už vím! moji vlastní sestru, mrchu jednu mrňavou, škoda, že já jí nemohla nic říct, aniž bych si pak nevyslechla dlouhou přednášku na téma jak se chovat k vlastní sestře...
proměna Agiina pokoje neměla chybu =o) já bych se taky cítila líp v pokoji, který je červený než v zeleném...brrr...
koukám, že Angie je nadšením bez sebe =oD co by si ona počala bez ironie? =o) díky bohu, že ji vymysleli =oD
hledat útěchu u Joshe v posteli? ehm, myslím, že to bych být Angie neriskovala...
Josh má Znamení zla? to snad ne!
Angie s ním přece nemůže spát, ne, ne, NEEE!!! s takovým bídákem!

4 Lucy-y Lucy-y | Web | 27. září 2009 v 21:50 | Reagovat

páni,jsem zvědavá,proč Alysha a její rodina bydlí u Angie,no každopádně to bude ještě zajímavé
je to nádherně napsané,ostatně jako vždycky...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama