29.Poslední pohled do ráje 2/2

8. března 2010 v 15:13 | Alysha a Aňulka |  Navždy uvězněná
Alysha: Pokračování. Už se můžete podívat na ty šaty!! :-)
Aňulka: Tady je druhá část a písnička, podle níž se tato kapitola jmenuje...
P.S.Hlavně se podívejte na basáka!!!:-D


Sirius Orion Black:
Soucítil jsem s Hope. Ač to nešlo poznat a nikdo to nevěděl, neměl jsem rád plesy. Mejdany ano, plesy nikoliv.
"Hej, brácho!Chtělo by to ještě nějaký rozlučkový žertík, třeba s Norriskou nebo Zmijozeláky!" navrhoval James a mě osobně se to velmi zamlouvalo.
Jistě, kdekdo by si řekl, že se chovám jako dítě, ale proč si to neužít poslední den tady v Bradavicích a zavzpomínat na staré časy?
"Co provedeme?" nadhodil Remus. Vida, i on si chce zavzpomínat…teď už o nic nejde, nás poslední den určitě nevyloučí.
"Navrhuju vzít Norrisku i Zmijozeláky, " řekl jsem. "Jimy, vytáhni plášť z kufru!" zašklebil jsem se.
"Ok, a co provedeme?" ptal se James, zatímco se přehraboval k kufru.
"Tak společenku už jsme jim jednou vyzdobili, tak se nebudeme opakovat, takže bych navrhoval něco každému individuálně, " mrkl na nás Remus.
"Konkrétně máš na mysli sedmý ročník, co?" zeptal jsem se s úšklebkem a začal vytahovat různé zajímavé lektvary, které jsme už dlouho nepoužili.
"Přesně tak, " přikývl Remus. "Za to všechno, co provedli…" řekl a já věděl, že má na mysli to, co prováděli mladším studentům, ale také to, co provedli Angie.
A při pomyšlení na to, jak mi ji sem Rabastan donesl v bezvědomí jsem se otřásl. A dostal novou dávku chuti se jim pomstít.
"Kluci, něco mě napadlo, je na čase vyrazit, " Jamesův ďábelský úsměv mě moc potěšil.

Sice jsme se chvíli museli mačkat pod neviditelným pláštěm, když jsme čekali na nějakého Zmijozeláka, který půjde do společenky, ale nakonec to stálo za to.
Všichni spali, což bylo dosti divné, protože bylo odpoledne, ale nám se to nesmírně hodilo. Jediný, kdo nespal byla ta čubka nebo-li moje švagrová.
I přes ten rozhovor jsem ji stále neměl rád…lidé ze Zmijozelu jsou plní přetvářky. A tak jsem si musel dávat pozor.
Mohli jsme být s kluky na sebe pyšní. Luciusovi jsme udělali parádní růžového punkáče a na čelo napsali: jsem odporný cucák a kretén, Bella dostala krásný stříbřitý plnovous až ke kolenům, Reguluse jsme namalovali jako tu Marfušku z pohádky Mrazík, na kterou jsme se dívali kdysi jako děti u Rema doma a přičarovali mu vážně luxusní prsa, Rodolfuse jsme polili lektvarem stárnutí vlastní výroby, takže vypadal seschleji, než Filch, kůže byla neskutečně vrásčitá a byl bez vlasů jen s pleškou, o těch bradavicích nemluvě, Rabastana jsme nechali být, protože bychom pak dostali kapky od Ang a naší malou Narcisku jsme udělali ještě menší, takže vypadala jako skřítek a svému snoubenci byla tak po pas.
Nejlepší na tom bylo, že ta kouzla a lektvary měly svou trvanlivost, kterou nebylo možno zrušit žádným jiným kouzlem nebo lektvarem, takže s klidem mohu říct, že tohle bude nejlepší závěrečný ples, jaký kdy Bradavice zažily!
Trochu měl ale zamrzelo, že ta čubka nespala, protože na té jsem si hodlal smlsnout nejvíce…když jsme s kluky opatrně otevřeli dveře dívčích ložnic, seděla na posteli a pak najednou rychle vyskočila a vběhla do koupelny.
Zvracet.
Zmijozelští to asi s tím slavením trochu přehnali, pomyslel jsem si, ale pak jsme uviděli něco, co nás naprosto odrovnalo.

"Kluci, tohle byla snad nejlepší akce za celých sedm let!" svalil se spokojeně James na postel. Musel jsem mu dát za pravdu.
"Souhlasím, z toho se jen tak nevzpamatují, " Nikdy jsem neměl tak skvělý pocit…anebo možná ano, jednou. Ta vzpomínka mi hned vykouzlila úsměv na tváři.
"Kluci, za tohle si zasloužíme nějaké ocenění, " řekl Remus naprosto vážně.
"Jasně, Reme, Brumbál nám dneska dá ocenění, vsaď se!" zasmál se James.
"Kluci, nechci nic říkat, ale pomalu bychom se měli navléct do těch pitomých hábitů…" řekl jsem, když jsem se podíval z okna. Stmívalo se.
"No, tak jdeme na to…" povzdechl si Remus a zvedl se. Ani ne za deset minut vylezl z koupelny hotový.
"Teď jdu já!" vykřikl jsem zároveň s Jamesem a oba jsme se vrhli ke dveřím. Remus raději zacouval zpátky do koupelny a když jsme byli s Jimym oba u dveří, Remus chytil kliku a prudce je zavřel, bídák!
S Jimym jsme narazili čelem do dveří a oba jsme spadli na zem. Pak Remus zase otevřel.
"Už jste se uklidnili?" ptal se, zatímco nás okázale jako nějaké exkrementy překračoval.
"Ty vole, budu tam mít modřinu!" stěžoval si James a mnul si čelo. Já jsem toho okamžitě využil a vlezl do koupelny. "Sabotéři!" bylo ještě slyšet, než jsem pustil sprchu.

Pitomé dvě hodiny…seděli jsme na pohovce a čekali až si budou holky hotové.
A jelikož ani jeden z nás nechtěl mít hábit jako vytažený z prdele, nedělali jsme nic.
Jenže sotva jsem slyšel, jak se Angie směje, srdce mi poskočilo. Byl jsem moc rád, že má opět dobrou náladu, protože ona jí byla schopná všechny nakazit.
Anděl - tohle bylo první slovo, které mě napadlo, když jsem ji uviděl. Z té krásy přecházely oči. O to šťastnější pocit jsem měl, když jsem si uvědomil, že to zanedlouho bude můjanděl.
Celá rozzářená přišla ke mně. Začala se pobaveně šklebit. Až pak jsem si uvědomil, že by bylo načase, abych už zavřel pusu.
"Tohle se nedá popsat slovy, " řekl jsem a nabídl jí rámě.
"Já vím, viděla jsem se v zrcadle…ty šaty jsou úžasné!" usmála se. Kdyby jen ty šaty! To, co bylo pod nimi se mi zdálo mnohem úžasnější…to jí ale říkat nebudu, aby jí nestouplo příliš sebevědomí. A navíc…stejně si myslím, že to ví.
"Zlato, zaručuji ti, že tohle bude ten nejlepší závěrečný ples, který kdy v Bradavicích byl, "
"Ale Siriusi…dneska ne, jsem fakt unavená a to si vezmi, že ještě mě čeká ten ples, " řekla.
"Nemám na mysli sex, kotě, " rozesmál jsem se a ona se mě chytila pevněji, protože jsme scházeli ze schodiště.
"Tak v tom případě zase s kluky něco chystáte, " odhadovala a bedlivě sledovala schody, po kterých jsme scházeli. A dobře.
"Děsí mě, jak moc mě znáš, " řekl jsem a políbil ji na heboučkou tvář. "Občas mám pocit, že bych tě nejradši snědl, "
"A pořád bys neměl dost, " zasmála se.
"To tedy neměl, " odtušil jsem a ruku ji dal kolem pasu.
"Siriusi, až odtud odjedeme všechno se změní. Zmijozelští, kteří se dají k němu nám půjdou po krku a já ti říkám opět, že nehodlám bydlet s Regulusem pod jednou střechou, protože on se k němu určitě taky přidá, "
Tohle mě docela znepokojovalo. Nepřemýšlel jsem nad tím, že vlastně budu bydlet se Smrtijedem v jednom domě. Budu to muset nějak vyřešit, budeme muset odejít.
"Prokrista, podívej se!" rozesmála se Angie a ukazovala směrem…na Zmijozelské. "Tak to je paráda!" řechtala se až se musela chytit za břicho.
Ve Velké síni nebyly obvyklé stoly, ale byly tam stoly kulaté a různě rozmístěné. Měly bílé ubrusy a na židlích byly také bílé potahy. Stolů bylo mnoho, ale i přesto pořád zbývalo dost místa na tanec.
"Výborně, studenti!V maskách jste sice nemuseli chodit, ale i to oceníme." zatleskal nadšeně Brumbál a díval se Zmijozelské a my s klukama jsme na sebe mrkli. "A jelikož letos odchází opravdu výjimečný ročník studentů, rozhodli jsme se tento večer rozdat několik cen, " pokračoval Brumla a získal si tak pozornost všech. "Myslím si, že by nebylo na škodu je rozdat ihned, ještě než se naši studenti ože - než vstřebají do sebe větší míru alkoholu…"
"Lidi, Narcisa vypadá jako nějaká panenka, " uchechtla se Lilly. "Jako ta, kterým jsem jako malá rvala hlavy…nebylo by na škodu si to zopakovat, "
"Sadistko! A Bella s tím plnovousem…to je síla, nikdy ale nevypadala líp, " smála se Karol.
"První cenu udělujeme pánům Pobertům za nejlepší vtípky a žertíky za celou historii školy, " vyhlásil Brumbál a my jsme okamžitě pochopili, že tyhle ceny nebudou za nic užitečného a když už, tak prospěch to nebude.
Remus šel přebrat cenu, malé zmenšené Bradavice, nad kterými se vznášel nápis Marauders Schoul.
Porozhlédl jsem se po studentech. A trnem v oku mi byl Regulus, když jí tak silně - to šlo poznat i na dálku - držel za zápěstí. Možná jsem ji neměl rád, ale byla těhotná, to zaprvé a zadruhé, Reguluse jsem neměl rád ještě víc.
"Dále udělujeme cenu slečně Angie Auroře Ginnaře a Alyshe Alexandře Black za nejkrvavější souboj za posledních sto let, "
Tak to bylo vážně moc. Z toho by si Brumbál legraci dělat neměl. Ale Angie, když si šla pro cenu, se usmívala jako sluníčko.
"Dále panu Luciusi Malfoyovi za výraz: dokonalý studený čumák, který měl celých sedm let, " hlásil dále Brumbál.
"Další cena připadne panu Jamesi Potterovi za nový akrobatický prvek ve famfrpálu," Nestačil jsem valit oči…
"Tak i panu Siriusi Blackovi za rekordní počet partnerek za sedm let, " Tak teď jsem měl chuť propadnout se do země. Angie se ale rozesmála, stáhla si jednu rukavičku a palec s prostředníčkem si strčila do pusy a začala nadšeně pískat.
"Další cena patří slečně Hope Deverauxovéza rekordní počet přečtených knih za sedm let…tento souboj byl velice těsný, pak Lupin vám byl v patách, " říkal Brumbál, když jí gratuloval.
"Pak tady máme jednu cenu pro slečnu Narcisu Blackovou za její přirozený hlásek s nepřirozeně vysokými oktávy, "
"Marfušce Regulusi Blackovi za špatně mířené rány, " pokračoval a já se nestačil divit. A Brumbál nepřestával.
"Panu Severusi Snapeovi za originální nos, " Tak u tohoto výroku jsme se váleli až někde pod stolem, tohle bylo fakt povedené…
"A nakonec mrzimorské a havraspárské koleji za to, že mezi nimi žádná individua nejsou a nedělali nám starosti, "
Porozdání cen jsem všichni začali všichni tleskat jako šílení, pískali jsme a tak.Tohle prostě bylo úžasné…nikdy bych neřekl, že učitelé budou něčeho takového schopni.Očividně v nich byl skrytý smysl pro humor.

Angie Aurora Ginnara:
Závěrečný ples se opravdu povedl…a to hlavně díky tomu rozdávání cen a tomu, co provedli Poberti. Ano, přesně tak, zase v tom měli prsty oni, jak jinak, že?
Ale mě to neskutečně zvedlo náladu a ta mi taky dlouho vydržela.
"Tak už pojď, " naléhal Sirius, když jsem se dívala dobrých deset minut na hrad a pořád ne a ne z něj spustit oči. Pevně mě držel za pas.
Milovala jsem to místo, tak proč tu nezůstat??? Klečela bych na kolenou proto, abych mohla. Bála jsem se toho, co nás čeká venku…
"Lásko, prosím, " zasténal a stál u jednoho kočáru, protože zbývaly poslední dva a my se nechtěli přemisťovat, ale užít si ještě cestu lokomotivou.
"Už jdu, " špitla jsem a naposledy se podívala do ráje.
Alysha Alexandra Black:
Ve Velké síni byly všude kulaté stolky, kromě středu, kde byl parket na tancování. Když jsem se podívala na Brumbála, tak ten jen nevěřícně kroutil hlavou.
"Výborně, studenti!V maskách jste sice nemuseli chodit, ale i to oceníme." začal tleskat Brumbál a já v sobě dusila smích. Chtěli jsme se všichni posadit, ale Brumbál mávl rukou a všechny židle vyletěly do vzduchu. Určitě nám ještě něco krásného prozradí.
"A jelikož letos odchází opravdu výjimečný ročník studentů, rozhodli jsme se tento večer rozdat několik cen, " Jako kdybych to neříkala. Cože??? Ceny?? Co to zase vymyslel??!!!
"Myslím si, že by nebylo na škodu je rozdat ihned, ještě než se naši studenti ože- než vstřebají do sebe větší míru alkoholu…" Na alkohol jsem se chystala, ale teď??? Bohužel nemůžu a to mě sere!!! Už se těším až se napiju vína nebo něčeho tvrdšího. Já začínám myslet na chlast?! Jde to semnou s kopce!Asi za to může soužití s Regem.
Radši budu Brumbála poslouchat dál. Jsem opravdu zvědavá na ty ceny.
"První cenu udělujeme pánům Pobertům za nejlepší vtípky a žertíky za celou historii školy. " Musela jsem se pousmát. S jedním z nich jsem se snad dneska usmířila. Když jsem si všimla jak mě pozoruje Regulus, radši jsem posmutněla.
"Proč ses na ně usmívala?? Na ty krvezrádce?!!" vyjel okamžitě.
"To se člověk nemůže ani usmát??..." Teď mě něco napadlo, ale budu tím riskovat facku, ale mě to bylo jedno! ,,A co na mě vyjíždíš, ženská?! Jsem hezčí než ty!" Věděla jsem, že jsem to přehnala, ale stálo to za to.
,,Počkej doma!!" Silně mi stiskl zápěstí, až jsem nepatrně zakňourala. Všiml si toho Sirius, ale nepatrně jsem zakroutila hlavou. Stáhl se, ale nenávistně se díval na Reguluska. Pustil mě a dál jsme poslouchali ceny.
"Dále udělujeme cenu slečně Angie Auroře Ginnaře a Alyshe Alexandře Black za nejkrvavější souboj za posledních sto let." Cože?? Sice jsem nechápala, ale šlapala jsem si pro cenu. Když jsem si tu cenu prohlídla, nemohla jsem uvěřit vlastním očím. Byla to taková fotka na stojanu a na té fotce byl vidět náš souboj. A pak jsme každá odletěly. Musela jsem se na to podívat aspoň třikrát, protože si ten let pomalu nepamatuji.
"Tak i panu Siriusi Blackovi za rekordní počet partnerek za sedm let, " Angie začala pískat a já začala tleskat. Je to přece rodina. Ještě měl cenu pro Narcisku a pro tu holku od Ang.
"Marfušce Regulusi Blackovi za špatně mířené rány." Když si šel pro cenu, na které byla ruka, tak jsem vyprskla smíchy. Ten Brumbál má vážně bláznivé nápady!!! A proto ho mám ráda!!
"Panu Severusi Snapeovi za originální nos." Začala jsem se smát!!! Tahle cena je vážně skvělá!! Severus se tvářil, že všechno na místě zabije! Ani se mu nedivím.
"A nakonec mrzimorské a havraspárské koleji za to, že mezi nimi žádná individua nejsou a nedělali nám starosti." Tak někdo ty problémy dělat musel ne?? Tak to obstaral Zmijozel a Nebelvír. Všichni začali tleskat a prohlížet si ceny. Pak se začalo tančit a klábosit. Už jsem konečně tancovala s REGULUSEM a ne se ženou. Byla to poslední písnička večera a já si jí chtěla užít. Poslední ploužák v ráji!! Začaly mi stékat slzy. Regulus se na mě nějak lepil a mě to nedělalo dobře.
,,Nelep se na mě, prosím, " poprosila jsem ho. Odlepil se a já si pohladila břicho. Chtělo se mi už spát a tak jsme šli do ložnice. Chtěl, abych šla k němu do postele, ale já chtěla být u sebe. Naštěstí to pochopil, ale byl furt nasraný kvůli tomu, co jsem mu řekla. Sundala jsem si šaty a ihned zapadla do postele.

Stáli jsme před tou krásnou lokomotivou, která nás odveze do života plného nástrah. Ale já tam nechtěla!!!
Sedla jsem si do kupé vedle Reguluse a dala si hlavu na jeho rameno. Při odjezdu jsem se koukala na hrad a přitom se mi koulely slzy z očí. Narcise taky a to jsem se hodně divila, i když ona vlastně byla citlivka. Tu dostalo i to, když se jí zlomil nehet. Ale netušila jsem, že Bradavice měla ráda.
Radši jsem zavřela oči a ani jsem nechtěla, ale usnula jsem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Neliss Neliss | E-mail | Web | 8. března 2010 v 17:53 | Reagovat

Chjo, chudáčikovia. :( No, ale ten nápad s cenami bol dokonalý. :D:D Som zvedavá na pokračovanie.

2 Majuš Majuš | Web | 8. března 2010 v 20:02 | Reagovat

Skvělá kapitolka! Dost mě překvapilo Alyshyno těhotenství. Tušila jsem, že otěhotní, ale už ted'? No upřímně doufám, že to bude holčička. :-) I když něco mi říká, že potratí a to díky Regovy, který opět projeví své násilnické sklony a pak si to bude vyčítat. Nejlepší, ale byly ty ceny. :-D  :-D To sem se doslova válela smíchy. :-D Obdivuji, jak někdo dokáže tak vtipně psát. Mě by něco takového nikdy nenapadlo. Jednoduše ÚŽASNÉ!!! :-)

3 Moreen Moreen | Web | 9. března 2010 v 17:50 | Reagovat

a já ten song miluju taky, zvlášť když jsem to slyšela na živo! ale nebudu provokovat :-D bylo to úžasné, zvlášť ty ceny, fakt bych tohle chtěla zažít! nebudu je vyjmenovávat, byly úžasné všechny :-D a to jak to holky dostalo.. no - no comment, vím jak jim bylo :-) i když na mě nikdy nečekala budoucnost se smrtijedem ať už v baráku nebo jako s manželem.. jsem zvědavá, jak to bude dál, co si ještě vymyslíte! :-)

4 Peťka Peťka | E-mail | 10. března 2010 v 15:01 | Reagovat

panejo...tak už odjeli z Bradavic...ani se jim nedivim, že z toho byli tak na měkko, od tamtud by se mi taky nechtělo. vlastně to bylo podobný jako když sme odcházeli ze základky, to z toho byli všichni, teda aspoň u nás, upe hotový :D
jinak, ty ceny...:D co to ten Brumbál proboha vymyslel :D boha jeho :D málem sem smíchy umřela:D

5 Hope Hope | Web | 11. března 2010 v 1:34 | Reagovat

jé, Hope dostala cenu? :-D to je mi ale překvapení :-D
kapitola byla skvělá =o) akorát je škoda, že je poslední ze školy =o( moc se těším na další ;o)

6 Lucy-y Lucy-y | 20. března 2010 v 10:39 | Reagovat

Brumbál je dobrej  jinak kapitola byla vážně úžasná,vtipná,ale zároven i smutná

7 Drow Drow | Web | 27. března 2011 v 9:51 | Reagovat

Je to smutný, že opouštej Bradavice...Jak už jste několikrát zmiňovaly, teď to bude krutý :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama