31.Kouzelná Angie a nešťastná Alysha

28. března 2010 v 20:24 | Alysha a Aňulka |  Navždy uvězněná
NU
Alysha: Bych řekla, že jsme dali hodně velkou pauzu!! Ale podle mě to čekání za to stálo!!
Aňulka: Vím, že to byla dlouhá doba, ale konečně jste se dočkali!!!!Alysha Alexandra Black:
Když jsem se ráno probudila, radši jsem si skontrovala všechny věci, které jsem měla zabalené na cestu. Tea byla naprosto úžasná!!! Zabalila mi všechno, co jsem chtěla!!! A přibalila mi krabičku mých oblíbených sušenek!!! Miluju Teu!!! Určitě si ji vezmu i do toho nového domu.
Podívala jsem se na spícího Reguluse. Peřinu měl jen po pas a bylo vidět to jeho božské tělo. Nikdy bych nevěřila, že takové tělo bude patřit mě!! V té chvíli, když jsem zvedala ten těžký kufr, jsem asi ztratila mozek, protože mě začalo strašně bolet břicho. Sedla jsem si na postel, jenže jsem si sedla Regovi na nohy a to mě bylo jedno.
,,Au!! Co děláš?!!" vyjel rozespale. Jak měl rozčepýřené vlasy, tak vypadal roztomile! Já už narozdíl od něj byla oblečená a upravená.
,,Aby ses neposral!" vyštěkla jsem nasraně. Vstala jsem, jenže jsem upadla a držela jsem se za břicho.
,,Alysho!!" vyjekl. Okamžitě se převlékl a upravil pomocí hůlky. Byl v šoku!! Já se tu válela v nesnesitelných bolestech a on nevěděl co má dělat!! Otevřel dveře a všechny volal. Brečela jsem a přitom řvala bolestí!! Když Regulus odešel, do dveří přišli Angie a Sirius.
S uslzenýma očima jsem se na ně prosebně podívala. Brečela jsem hlasitě, zajíkala jsem se a řvala při tom. Tohle nebylo normální!!! A dokonce jsem se začala potit.
Angie jakoby odhodila tu nenávist, která mezi námi byla a utírala mi čelo.
Sirius mi pomohl na nohy, na Angieino kývnutí mě posadil.
"Zkus se schoulit do klubíčka a soustředit na dýchání, " Za chvíli už asi začínali přemýšlet o přemístění, jenže v tom jim zabránili rodiče, Ginnarovi a Regulus.
,,Aly! Aly! Za chvíli budeme u doktora!" uklidňovala mě mamka. Sirius s Angie mě drželi.
,,Nech jí být!" zašeptal Reg na Siriuse. Nebyla jsem schopna mluvit!
,,Ani o svojí vlastní ženu se postarat neumíš." vetřel mu to Sirius do obličeje. Regulus zmlkl a snažil se mě držet na nohou.
Angie ze Siriuse odešli a Ginnarovi šli za nimi. Konečně jsme se přemístili k Mungovi.
Mého lékouzelníka jsme okamžitě našli a odvedl mě na ošetřovnu. Prohlídl mě, ultrazvuk mi udělal a nakonec mě odvedl na pokoj. Jenže já ty bolesti stále měla!! Všichni za mnou přišli.
,,Vaše dcera tu bude muset jeden den zůstat na pozorování. Tyhle bolesti můžou naznačit planý porod a mám špatnou zprávu. Vaše dcera málem potratila." řekl smutně lékouzeník a já se rozplakala. Mamku musel chytit táta, protože ta málem omdlela.
,,Do piče!!! To bolí!" Další vlna bolesti.
,,Dejte mé ženě něco proti bolesti." vyštěkl Regulus na lékouzelníka a chytl ho za plášť.
,,Jistě, " řekl vyděšeně. Píchl mi nějakou injekci a za deset minut mě nic už nebolelo. Regulus si sedl ke mně do postele a hladil mě po ruce.
,,A co bude z vaší svatební cestou?" zeptal se otec.
,,Tak ať Angie se Siriusem odjedou dneska a my tam přijedeme zítra." řekla jsem klidně. Táta jen pokrčil rameny a přemístil se k Ginnarům, aby vyřídil, že cesta platí. Na Regovi bylo vidět, že ho zase pálí znamení. Hodila jsem po něm pohled, který říkal Běž když musíš, ty hajzle.
Pokrčil rameny a přemístil se do prdele. Chtělajsem si s někým popovídat, jenže táta odešel, Reg taky a mamka usnula na vedlejší posteli. Chtěla jsem těm dvěma poděkovat a tak jsem se se Siriem a Angie spojila přes nitrozpyt. Nejdřív jsem je našla jak se dohadovali s Ginnarovými.
,,My s nimi nikam nepojedeme!!" prskala Angie. Ginnarovi byly velmi vyvedeni z míry, ale to byli vždycky když mluvili s Angie.
,,Zlato, nerozčiluj se. Pojedeme moc rádi." usmál se Sirius a odešel s Angie před dům.
,,Siriusi!! Takhle shazuješ mou autoritu!" vyštěkla Angie na smějící ho Siriuse.
,,Žádnou nemáš!" rozesmál se a já se musela pousmát taky."Ale no tak, kotě. Pořádně si to tam užijeme."řekl klidně Sirius a políbil jí. Napojila jsem se na oba dva, aby to slyšeli oba.
,,Moc vám děkuju." řekla jsem roztřeseným hlasem. Museli cítit mé zmatené myšlenky. Byla jsem nešťastná z Reguluse, že se přidal k němu, ale zároveň jsem se těšila na toho prcka. ,,A ještě se omlouvám za Reguluse." řekla jsem radostněji.
,,V pohodě. Všichni víme, že si chrání to, co mu patří."řekl Sirius, ale četla jsem mu jeho pravé myšlenky. Nikdy se to mezi námi nezlepší. Takže mě Regulus buď bere jako manželku anebo jako majetek.
,,Díky za novou informaci. Zatím ahoj."ukončila jsem s nimi spojení. Nemocnice začala upadat do spánku, ale mě se spát vůbec nechtělo!! Po chodbě pořád někdo chodil, malé děti řvali z pokojů a občas se začali hádat lékozelníci kvůli medicíně. Zavřela jsem oči a nakonec se mi povedlo usnout.

Ráno jsem si myslela, že je nějakých osm hodin a ono už bylo jedenáct! Já takhle zvyklá vstávat nebyla, ale když jsem těhotná tak se to povoluje. Dneska mě nic nebolelo, měla jsem se naprosto fajn! Na tváři mi hrál úsměv, mamka, která tu semnou byla přes noc byla tak šťastná, že mi už nic není.
,,Už je ti líp, zlato?" zeptala se.
,,Mnohem. Už chci na tu cestu, " začala jsem škemrat jak malé děcko. Nahodila jsem psí oči a těm opravdu odolat nešlo.
,,Tak já zavolám doktora." nemusela se ani zvedat, protože lékouzelník napochodoval od pokoje.
,,Dobré ráno, dámy." řekl s úsměvem na tváři. Já už chci jít pryč!!!
,,Výsledky ze včerejších testů byly negativní, už můžete jít domů." Hurá!!! Chtěla jsem vyskočit z postele, jenže s tím deseti kilovým závažím to jak si nešlo!
,,Ještě sem přijdete na pár kontrol a pak se tu uvidíme na porodu. A takové starosti nám už nedělejte. Nashledanou, " řekl a odešel.
Hůlkou jsem se převlékla a přemístili jsme se k Ginnarům. Tam už čekal Regulus s kufry a povídal si s Ginnarem. Když mě viděl, šel mě hned políbit a pohladil mě po vlasech.
,,Už je všechno v pořádku?" hladil mě po líci a já přikývla.
,,Už ano. Můžeme už konečně vyrazit?" zeptala jsem se s nadšením. Zmenšil kufry do kapsy a já se mezitím rozloučila s rodiči. Chytil si mě okolo pasu a už jsme stáli na horké pláži.
Sluníčko svítilo, nekonečné moře se na mě usmívalo a ten dům? Tak tady se mi opravdu bude líbit. Domeček byl vkusně zařízený a moc se mi v něm líbilo.
Ihned jsem si vybalila, ale docela mě vyvedlo z míry, že tady nejsou skřítkové!! Vždyť já neumím vařit! Aspoň zkusím něco nového, sice to Regovi nebude asi chutnat, ale co? Aspoň si to zkusím!! Za zkoušku nic nedám.
Převlékla jsem se do plavek a šla hledat Regula. Dům nebyl až tak velký a tak jsem ho našla hned. Měl na sobě bermudy, sluneční brýle amoc mu to slušelo!!! Ale jediné, co mu krásu kazilo, bylo Znamení Zla!!
Kdyby to bylo třeba ve tvaru motýlka, tak neřeknu, ale ono to jeve tvaru hnusné lebky s hadem.
,,Je ti už líp?? Ty moje baculko??" zeptal se a já na něj hodila nakvašený obličej!! Já za to nemůžu, že jsem tak kulatá!! Kdyby chtěl, abych zůstala hubená, neměl mě napíchnout!!!
,,Jo... když jsme na tak krásném místě." S tou baculkou mě vážně nasral!! Ale kdybych mu to řekla, Bůh ví, co by mi udělal. Chytli jsme se za ruce a šli konečně na pláž!!! Všimla jsem si, že Angie a Sirius mají dům hned vedle nás. Ti už se na pláži opalovali a podívali se na nás. Mé břicho muselo pěkně z profilu vyniknout a usmála jsem se na ně. Lehli jsme si na lehátka a začali se také opalovat. Milovala jsem léto!!!
Teplo, sluníčko, moře a hlavně zasloužené volno. Jenže my jsme měli už zasloužené volno navždy. Skončila škola a začaly léta starostí!!
Mě nabudou starosti kvůli prckovi a ještě budou starosti s Regulusem a jeho Smrtijedství. Zajímalo by mě, co bych dělala, kdybych nebyla vdaná?? Určitě bych žila doma a stále bych chodila na ty nudné večírky. Ale určitě by mi rodiče někoho našli.
Musela jsem otevřít oči, protože vedle mě někdo stál a byla to služka.
,,Budete si něco přát, lady Black?" zeptala se mě s úsměvem na tváři.
,,Višňový džus." s takovou rychlostí odešla, že jsem čuměla.
,,Ta služka je pro tebe, zlato. Aby ses mi moc nenamáhala." řekl s úsměvem na tváři. Je jasné, že se o mě bude do porodu starat, protože zatím nosím jeho prvního dědice.
,,Ty si tak milý, " hlas plný ironie mu určitě neunikl. Alespoň nemusím vařit a uklízet. Právě jsem si uvědomila, že jsem se stala závislou na přepychu a nic nedělání.
Tak můj celý život bude: starání seo dítě, poslouchání manžela a Bůh ví, co na mě život ještě přichystá.
Služka mi konečně přinesla džus a já se mohla napít. Zjistila jsem, že jsme na Hawai, ale na té kouzelné straně ostrova. Tak celý týden se budu válet na pláži a určitě si půjdu něco koupit.

Angie Aurora Black:
Ještě jsem ani neotevřela oči a cítila jsem, že jsem v posteli sama. Sirius mě už neobjímal, tak jako tomu bylo celou noc.
Se zavřenýma očima jsem se usmála. Dnešek měl být úžasný den. Neuvěřitelně jsem se těšila. Protáhla jsem se a zamžourala. Když jsem oči otevřela pořádně, Sirius stál u postele a díval se na mě. Nahý.
Zalapala jsem po dechu. Takové šoky a hned ráno… "Asi si budu muset zvyknout, " řekla jsem mu a hodila po něm tenkou deku, kterou bez problému chytil.
"To bys měla, " zazubil se. Vyplázla jsem na něj jazyk a odešla do koupelny.
Tohle tělo bylo moje, patřilo mi, úplně celé, každičký kousínek jeho vypracovaného těla…na druhou stranu manželství mělo i své výhody.
Osprchovala jsem se, vyčistila si zuby, vykartáčovala vlasy a nakrémovala tělovým mlékem.Z prádla jsem se převlékla do normální podprsenky a kalhotek. Hlavně pohodlí, nevadilo mi navléct se do krajek, ale přece jen bavlna je bavlna.
Pak jsem se nasoukala do rozervaných džínů, jen tričko jsem nemohla najít. Vyšla jsem z koupelny. Sirius už byl oblečený…docela se mi ulevilo, protože dneska jsem docela měla i náladu na to mu vynahradit tu svatební noc.
"Těšíš se na dnešek, kotě?" zeptal se a černou košili si nechal do půli rozepnutou. Nejprve mě napadlo, že to snad dělá schválně…určitě!
"Jasně, jsem zvědavá…a kdoví, co Moreen, " zauvažovala jsem a vybírala si ze skříně tričko. Během dneška, zítřka měla rodit. Těšila jsem, ale zároveň i stresovala.
"Já jsem ti to neřekl? Máš tady, tedy máme tady dopis, už jsem ho otevřel, pokud ti to nevadí, drahá ženo, " zašklebil se na mě. Nechala jsem tričko tričkem a letěla jsem k němu. A ten bídák mi dopis nechtěl dát. Natáhl ruku nahoru a mě opravdu nebavilo skákat po něm, zatímco on se dobře bavil.
"Siriusi, přestaň, dělej! A dej mi ten dopis!!!" křičela jsem na něj a zle se podívala. Asi to zabralo a tak od těch legrácek upustil a dopis mi podal.
Postavila jsem se k oknu a začala číst…
Jupí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Já jsem to věděla, věděla jsem, že to bude malá Tarja!!! Měla jsem obrovskou radost a nemohla jsem se dočkat, až dneska Moreen pogratuluji osobně. Teda doufám, že ke zkouškám dorazí.
"Hele, zlato, pojď sem a nevystavuj se tam tak, " řekl Sirius a zezadu mě objal kolem pasu. Pomalu se se mnou sunul do středu pokoje.
"Nežárli, " přikázala jsem mu.
"Nežárlím, co si to proboha myslíš?" podivil se. Nebyla to pravda.
Usnout jsem včera nechtěla. Hned z několika důvodů. Probudila bych se jako vdaná žena a měla jsem jakýsi strach, že Sirius bude jiný.
Zlý, krutý a despotický…zkrátka Regulus. Že mě bude mlátit a omezovat mě. Toho jsem se bála ze všeho nejvíc, ale bylo příjemné, když jsem zjistila, že je to pořád ten starý Sirius, žádný nový.
"Kecy, kecy, " ušklíbla jsem se a nechala se jím líbat na rameni.
"No jo, ty víš všechno nejlíp, co? Vdaná slečinka a už si myslí, že objevila, co to znamená slovo svět, " provokoval.
"Samo sebou, zato manžílek její "svět" ještě ani zdaleka nepoznal a už mluví, jako by ho násilně získal pro sebe, " vracela jsem mu.
"Tak mi ukaž, co znamená tvůj svět, " zašeptal mi zastřeně do ucha a mě naběhla husí kůže jako na povel. Otočila jsem se k němu.
"Ukážu, " přislíbila jsem a začala mu rozepínat košili. "A když teda všechno víš a znáš, určitě taky budeš vědět, kde mám to tričko s fénixem, " mumlala jsem mezi polibky na jeho obnaženou hruď.
Najednou jsme uslyšeli křik. Podívali jsme se na sebe, oba jsme věděli, kdo to křičí.
"Paráda…jestli to tak bude i každé ráno u nás v domě, tak se stěhuju, " procedila jsem skrz zuby. Úplně nám to zkazilo dopoledne. ONA nám ho zkazila. Nesnášela jsem ji čím dál víc…nemůžu za to, že se hned nechala zbouchnout a taky nebudu poslouchat její řvaní. Hezky od plic jí zajdu říct, ať si to odpustí.
"Myslíš tohle?" zeptal se Sirius a hodil po mě moje červené triko se zlatým fénixem.
"Díky, " přetáhla jsem si ho přes hlavu a vykráčela rázně ven. Sirius mi byl v těsném závěsu.
To, co jsem viděla mě na okamžik ochromilo. Nebyl to nejhezčí pohled, jen co je pravda. Ležela tam na zemi a řvala, jako by ji na nože brali.
Naštěstí Moreen se tohle nikdy nestalo, ale přesto jsme se s holkami radily, co a jak, kdyby ano. Teď jsem ale nemohla dělat nic jiného, než se postarat o to, aby ji přemístili do k Mungovi. Nebyla jsem lékouzelnice.
To dítě si nezasloužilo takové rodiče.
Regulus vypadal jako zmatené štěně, absolutně nevěděl, co má dělat. Nebýt tady nikdo, asi by zkolaboval vedle ní. Alespoň řvát uměl, takže zavolal na její rodiče.
Sáhla jsem Siriovi do zadní kapsy a vytáhla černý kapesníka začala já otírat čelo. Kývla jsem na Siriuse, aby ji postavil na nohy a pak ji posadil na postel. Nedělala jsem to kvůli ní, to ani náhodou.
"Zkus se schoulit do klubíčka a soustředit na dýchání, " poradila jsem jí, klečela u ní a se Siriem jsme ji pevně drželi, aby sebou neškubala. Vteřinku nato vběhli všichni do jejich pokoje. Právě včas, už jsem myslela, že zapomněli.
,,Aly! Aly! Za chvíli budeme u doktora!" konejšila ji její matka.
,Nech jí být!" sykl Regulus na Siriuse. Pustil ji nanejvýš zhnusen.
,,Ani o svojí vlastní ženu se postarat neumíš, " Jo, jo, jo, jen do něj, miláčku, do něj! Zaslouží si to, parchant! De facto měl Sirius pravdu.
Na to mu Regulus neřekl nic a my jsme se zdekovali. Své plány na dnešek jsme už měli, nehledě na to, že si musím všechno sbalit, aby mi to pak Alex mohla přestěhovat do mého nového domu.
"Siriusi?" podívala jsem se na něj, když už jsme byli v pokoji.
"No?" Ze skříně si vzal čistý kapesník.
"A ty se umíš o svou ženu postarat?" S úsměvem se na mě podíval.
"Víc, než si myslí, " řekl a náhle jsme pokračovali tam, kde jsme přestali.
"Angie!!!!!" zařvala ta žena, která si říkala má matka. Už jsem toho měla ale vážně plnou prdel…nejprve ona, pak matka…nám prostě není souzeno si zašoustat.
"Tak pojď, stejně bychom se měli za chvíli přemístit, abychom to stihli, " usmál se Sirius a kdyby mě vážně netáhl, asi bych tam nešla.
"Co je?" prohodila jsem a sedla si na židli. Na jednu nohu jsem si sedla a lokty, které jsem položila na stůl si podepřela bradu.
"Nemůžeš se posadit slušně?" snažila se mě vychovávat ta žena. Novinka pro ni: pozdě!!!
"Ne, co dál máš?" zeptala jsem se nezúčastněně a zkoumala svoje nehty.
"Přestaň tak s námi mluvit!" okřikl mě ten muž, jenž si říkal můj otec.
"Jestli mě chceš vychovávat, je pozdě!" vykřikla jsem. "Tak si laskavě nehraj na tatínka, jo? O to nestojím, tak jako vy nestojíte o to, abych byla v tomhle domě déle, než je třeba, takže vybalte, co zas chcete a pak se můžeme všichni v klidu rozejít, ok?" Už jsem na to neměla! Poslední věc, na mou duši poslední, kterou udělám, protože to chtějí.
"Fajn…na svatební cestu pojedete s Regulusem a Alyshou, oni ještě na žádné nebyli, tak se to vezme rovnou, " oznámil mi otec. Vyskočila jsem ze židle jako čertík z krabičky. Oho hó, to nepřipadá v úvahu, to si raději postavím v lese stan a strávím svatební cestu tam. Nikdy, ani párem Smrtijedů!
,,My s nimi nikam nepojedeme!!"štěkla jsem. Ve tváři jsem jim viděla výraz, který říkal něco jako: je tohle vůbec naše dcera?
A já měla jasnou odpověď: ne, není.
Už dávno ne, v hloubi duše jsem to věděla. Trpělivost taky nepatřila mezi jejich silné stránky a šlo to vidět.
,,Zlato, nerozčiluj se. Pojedeme moc rádi."ukončil to Sirius, chytil mě za ruku a odvedl před dům.
Tam jsem na něj spustila: ,,Siriusi!! Takhle shazuješ mou autoritu!"
,,Žádnou nemáš!" zasmál se. Tsss, to mě uráží!"Ale no tak, kotě. Pořádně si to tam užijeme."řekl a políbil mě. Přesně jsem věděla, jak si to užijeme.
Kurva, kdo mi to zas leze do palice?????!!!!!!!!
Už asi magořím, ale není divu, od začátku prázdnin jsem z toho mauzolea nevypadla a i jen z několika dní strávenými s nimi člověk magoří.
,,Moc vám děkuju."uslyšela jsem. Omg…alespoň trochu vychovaná je. Netušila jsem, co si tam se Siriem vykládají a opravdu se mi to moc nelíbilo. Nelíbilo, že jsem to nevěděla.
"Tak už se přemístíme, co ty na to?" chytil mě za ruku a já jsem přikývla.

"Lilly! Jamesi! Reme! Moreen! Tobi! Holkyyyy!!!!" ječela jsem nadšeně, když jsme se ocitli na Ministerstvu Kouzel, plném lidí, a běžela jim jako splašená do náruče. Byli tam všichni, i ti, kteří na zkoušky nešli, ale přišli nás podpořit…celá moje parta, okruh lidí, které jsem milovala nejvíc a udělala pro ně cokoli.
"Ooo, paní Blacková!" začala si ze mě utahovat Moreen. Byla jsem tak šťastná, že tam je taky. Vypadala sice trochu unaveně, ale šťastně. Paráda.
"Tůdle! Tak kde je, ukaž mi ji!" tlačila jsem na ni nedočkavě.
Sirius stál v povzdálí s kluky, ruce měli všichni ležérně v kapsách s já na sobě cítila jeho pohled. Vlastně všichni se nás dívali tak nějak spokojeně…nechali nás hezky se vyřvat, vyječet a já si najednou připadala, že jsem nevyspělá. Oproti nim.
"Je u mých rodičů, zastavíme se tam potom, " Néééé, já si chci to kouzelné stvořeníčko pochovat…ale co mi zbývalo?
"Tak fajn, ale nadšená nejsem, tak jsem se těšila. A co jste vůbec za celou tu dobu, kdy jsme se neviděly, dělaly, holky?" vyptávala jsem se.
"Noo, " protáhla Karol. "Vymetali jsme s kluky kluby, pořádali mejdany, neustále někde pařili…zábava a cos dělala ty?" popichovala mě schválně.
"Já se zase pářila, " řekla jsem vážně a holky vyprskly smíchy. Co na to, že jsme se se Siriem k tomu nedostali? Však mi si to vynahradíme.
"Byla jsem se zeptat na to místo v Grigottově bance a když si udělám dvouměsíční kurz, vezmou mě, " řekla Hope. "A jinak, už jsem se nastěhovala k Deanovi, takže ti pak dám adresu, "
"Páni!!!Tolik novinek najednou!"
"David odjel do Evropy…" začala Claire. "Za týden jedu za ním, sehnal si tam nějakou práci a říkal, že místo, kde je, je úžasné, tak jsem zvědavá. Uvidím, jak se mi tam bude žít, vyzkouším to a když tak se vrátím do Anglie nebo zůstanu tam, s ním." Nestačila jsem valit oči.
"V jednom klubu jsem objevila božského Itala, je opravdu k sežrání! Neskutečně vášnivý typ a tak přitažlivý…asi bych ti taky měla dát novou adresu, nastěhovala jsem se k němu…zbožňuju ho!" rozplývala se Karol.
No, tak to byla vážně síla. A mě zdála nějaká jinačí…jako by lítala ve vzduchu, úplně mimo náš svět.
"A to jste to všechno stihli za tak krátkou dobu? Jak dlouho to je?! Dva týdny? Proboha! Jsem absolutně mimo dění, je to sžíravý pocit, " politovala jsem se, ale holky se mnou asi ten pocit nesdílely.
"Holky, nechci vám vstupovat do vašeho diskusního kroužku, ale blíží se druhá, takže bychom pomalu měli vyrazit na oddělení pro bystrozory, " upozornil nás James, protože my bychom byly schopny tam tlachat donekonečna.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Neliss Neliss | E-mail | Web | 28. března 2010 v 20:57 | Reagovat

Hurá kapitola... Au, to s Alyshou bolo kruté. :P A tie rozhovory na konci nemali chybu.:D Teším sa na pokráčko, prosím, švihajte.:)

2 Moreen Moreen | Web | 28. března 2010 v 22:13 | Reagovat

popravdě se ani nedivím, že je alysha nešťastná, taky bych byla.. ale aspoň že nepřišla o to mimčo, ale regula bych přizabila, nevím, jestli by mě to jeho neustálý běhání za voldym bavilo..

3 Peťka Peťka | E-mail | 29. března 2010 v 16:39 | Reagovat

už sem si myslela, že se nedočkam :-) Sirius to Regovi docela nandal, vážně se o Alyshu v tý situaci moc dobře nepostaral, ale hlavně že se jí nic nestalo...jo jinak, nechtělas nám v tomdle dílu prozradit, jestli čeká holku nebo kluka? předchozí kapitola tak končila, tak sem si myslela, že už se to dozvíme...

4 Lucy-y Lucy-y | 1. dubna 2010 v 10:27 | Reagovat

Alyshy je mi docela líto,ale taky ji mám čím dál mín ráda :-) mno nevadí,dá se na ní najít i něco dobrého,Angie je skvělá,jsem ráda,že jim to se Siriusem ted tak klape...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama