36.Peklo už na tebe čeká, Angie!

21. května 2010 v 12:00 | Alysha a Aňulka |  Navždy uvězněná
NUTak nejdřív máte kapitolu ode mě. Od Angie bude kolem osmi večer. Rozdělili jsme to takhle, protože kdybysme to usekli někde uprostřed, tak by to nebylo to pravé ořechové. Prostě by nebylo vzrůšo :-D
Přeji krásné počteníčko!!!Alysha Alexandra Black:
Ráno jsem se musela probudit, protože mi někdo funěl studený vzduch na rameno. Ospale jsem pootočila hlavou a byl to Reg, který už byl vzhůru. Podívala jsem se na budík a už bylo jedenáct hodin!!! To jsem spala tak dlouho? To není možné?!
,,Dobré ráno, princezno, " políbil mě. Princezno??? Je vidět, že dneska má opravdu dobrou náladu.
,,Dobré ranko. Pamatuješ na tu naší hru na škole? Tak ty si už můj princ."
řekla jsem s úsměvem a políbila jsem ho na hruď.
,,Máš pravdu a ta hra mě docela bavila, i když jsem věděl, že budeš moje, "
Tak sladce se usmál, že jsem ho začala líbat. Opravdu to s tím břichem šlo hodně blbě, ale Regul si dával pozor. Najednou jsem si něco uvědomila.
,,Jak dlouho jsi věděl, že si mě budeš muset vzít?" Já to chtěla vědět a čekala jsem odpověď.
,,Už asi od pátého ročníku. Ale nejdřív mi matka vnucovala nějakou Eriku, ale já si vybral tebe! A jsem na to pyšný!" Erika, Erika? Jo, Erika!!! Tu štětku tlustou??? To já jsem stokrát lepší!! Ona je snad o rok mladší, než my dva.Tak byl to nápad Blackové, tak není čemu se divit!!
,,Pyšný, jo?" zopakovala jsem po něm a otřela jsem se o jeho nos mým nosem.
,,Ještě nemáš na co, " usmála jsem se a šla se převléknout. Když jsem vešla do koupelny a viděla tu řasenku s tužkou. Zchodila jsem je do šuplíčku a odešla jsem. Už takhle jsem utahaná a ještě se budu ráno malovat?? Nasrat!!
,,A našli jste ten dům??" To byla ta otázka, na kterou jsem se chtěla zeptat.
Přišel ke mně a vzal mě do náruče. Divila jsem se, že mě unesl, když jsem tolik přibrala.
,,Co myslíš?" zeptal se mě a chytil mě pevněji. Začala jsem se škrábat prstem na bradě, jakože přemýšlím.
,,Já si myslím, že jo." řekla jsem s nadšením v hlase. Přikývl.
,,Vážně? Který to byl?!" Opravdu mě to zajímalo!! Podle mě to byl jeden veprostřed.
,,Sedmý zprava, " Jak asi mám vědět, který byl sedmý? Musela jsem se na tu ulici podívat přes nitrozpyt. Musela jsem si to alespoň třikrát spočítat. Bingo!! Už jsem to našla.
,,Máme každým dnem očekávat příkaz k napadení." řekl tím pyšným hlasem. A já se těšila, až si zabojuju.
..Hurá! Aspoň si moje hůlka zahraje, " Musel mě až pustit na zem, protože jsem byla nadšením bez sebe.
,,Moment, moment. Ty budeš hezky doma!" přikázal mi a já se na něj hnusně podívala.
,,A to jako proč?!" založila jsem se ruce na prsa.
,,Ještě by se ti něco stalo! A už o tom nebudu diskutovat!!!" Už rozhodl. A mě nic jiného nezbylo, než poslechnout. Nakvašeně jsem se na něj podívala a odpochodovala jsem na oběd. Sedla jsem si ke stolu, kde už čekali rodiče. Regulus si sedl vedle mě.
,,Tak co? Nezlobí tě ten malý brouček?" zeptala se mamka ustaraně. To opravdu ne. Malá byla naprosto hodná, asi měla svojí maminku ráda.
,,Malý ne. Ale ten velký ano!" švihla jsem pohledem na Rega. Oplatil mi to také velmi krásným pohledem.
,,Co se děje?" zeptal se táta a prohlížel si nás oba dva.
,,Reg mi řekl, že každým dnem máte očekávat rozkaz na napadení toho domu. A já si chci taky zabojovat, ale Reg mi to zakázal, " mrskla jsem se lžící do polévky, která pocákala Reguluse.
,,Tak na to zapomeň! Ty budeš doma s matkou!" Skvělé!! To tady jako mám čumět do blba?? Já něco vymyslím, abych nemusela být doma! Jen počkejte!! Já něco vymyslím!! Sice se asi do boje nezapojím, ale nevadí!!
,,Neblbni!! Ještě by se ti něco stalo, " uklidňovala mě mamka.
,,Už nejsem v tom období, kdy bych mohla potratit!" chtěla jsem odporovat a prostě si zabojovat.
,,Prostě budeš doma!" vyštěkl táta a já se nasrala.
,,Všichni jste se proti mě spikli!!" zvýšila jsem trochu hlas a už stála na schodech. Všimla jsem si, že vstal i Regulus.
,,Nech jí být. Za chvíli vychladne, " uslyšela jsem tátu, jak mluvil na Rega, než jsem bouchla dveřmi od svého pokoje.
Když jsem se na sebe koukala v zrcadle, musela jsem se usmát. Uvědomila jsem si, že dlouho nevydržím být naštvaná!! A to snad byla má jediná chyba. Rozhodla jsem se, že si půjdu něco ukořistit do kuchyně. Dostala jsem chuť na mandle a čokoládu. Jenže do kuchyně se šlo přes salónek, kde seděl Reg s tátou a kouřili doutníky.
Reg kouří?? Já to nenáviděla!!! Nesnáším to!!! Když to cítím, začnu se dusit.
,,Jsem říkal, že přijde, " řekl táta a pokynul na mě hlavou. Regulus se otočil a usmál se. Já jen zvedla pyšně nosánek nahoru a odešla do kuchyně.
Rodiče asi udělali nábor domácích skřítků. Těch je tady ještě víc, než jsem byla zvyklá. Hledala jsem mezi nimi Teu a uviděla jsem jí, jak vaří můj oblíbený jahodový puding.
,,Teo?" oslovila jsem jí a jak mě uviděla, hned se jí rozzářili její očíčka.
,,Paní? Co tady děláte?! Chcete něco uvařit?" ptala se mě hned. Milovala jsem jí.
,,Máš tady oloupané mandle a mléčnou čokoládu?" zeptala jsem se jí. A hned začala přehrabovat skříňky a všechno možné.
,,Tady máte ty mandle, ale Tea našla jen hořkou čokoládu pro paní." řekla smutně.
,,To je mnohem lepší. Děkuju, " poděkovala jsem jí a začala jsem cítit něco spáleného. Tea vyjekla a hnala se k pudingu.
,,Tea spálila puding. Musí se potrestat." řekla smutně, ale přitom tvrdě.
,,Tak na to zapomeň!" nakázala jsem jí. Vzala jsem si chňapku a spálený puding jsem vysypala do koše. Když jsem pokládala hrnec na stůl, tak jsem si spálila právě předloktí. Jen jsem nahrnula ret, ale nechala jsem to být.
,,Jestli si něco uděláš! Tak se neznám!" řekla jsem Tee.
,,Slibuju, má paní." řekla šťastně a já odešla. Pane bože!! Oni to ještě nedokouřili?? Nemůžou jít ven?? Vždyť jsem těhotná!! Když jsem procházela okolo Rega, tak ten si mě stáhnul na nohy a díval se, co jsem si to ukořistila. Chtěl mi dát pusu, ale než jsem ho stačila odstrčit, tak na mě vydechl ten odporný kouř.
Nejdříve jsem si kýchla a pak jsem se rozkašlala. Oba dva hned doutníky típli a začali mě jemně bouchat do zad. Konečně jsem nabrala dech a podívala jsem se na Rega.
,,Nebudu oblizovat nějaký popelník!!! Až si vydezinfikuješ pusu, tak přijď, " A s tím jsem odešla. Snad na to nebude nasraný, ale v tomto ohledu by mě měl chápat!! Těhotná je v domě a chlapi jí kouří pod čumák!! Že se nestydí!!
Vzala jsem si na sebe tepláky, jen sportovní podprsenku a lehla jsem si do postele. Četla jsem si knížku a u toho chroustala mandle s čokoládou. Moc mi to chutnalo!!
Konečně už přišel Regulus a bylo neuvěřitelných sedm hodin večer!! Toto letí!!
,,Spokojená?" zeptal se divně a já z jeho úst ucítila peprmint.
,,Jo…teď už víš, že to nesnáším. A ještě víš, že jsem těhotná." připomněla jsem mu to, aby náhodou nezapomněl.
Nic mi neřekl, jen mě políbil a podíval se na Znamení zla.
Tak nehorázně to pálilo!!! Hůlkou jsem se převlékla do džínových kalhotových lacláčů a do nich žluté triko.

Regulus Arcturus Black:
Když se převlékla a hodila po mě ten její smutný kukuč, tak jsem jí chtěl obejmout a říct jí, že jí miluju. Ale jen jsem pokrčil rameny a přemístili jsme se do Malfoy Manor. Věděl jsem, co nás čeká. Posadili jsme se okolo kulatého stolu a začali poslouchat.
,,Určitě víte, co vás dneska čeká." porozhlédnul se.
,,Dneska napadnete ten dům těch krvezrádců!!" Všichni se začali radovat a já se taky přidal. Jen Alysha ani nedutala.
,,Tak se převlékněte a můžete vyrazit, " Zvedl, ale ještě ukázal na Alyshu. ,,Blacková, ty budeš doma. Nechci riskovat, aby se něco stalo dítěti, kterých už bude na světe málo." Moc nadšeně se teda netvářila. Ani se nedivím. Kdyby se tam ona nešla podívat, tak by jsme nevěděli, jak to tam vypadá!!!
,,Fajn!" přemístila se domů.
,,Vyrazte! Mí stoupenci!" řekl a zmizel.
Všichni se převlékli a stáli jsme tři ulice od nich. Já se těšil!! Dneska jsem měl chuť, aby ta kurva klečela na kolenou a hlavně, aby prosila!!
Chtěli jsme už pomalu vyrazit, jenže se k nám přihnali dvě motorky. Na jedné seděla ta čubka a na druhé můj nepovedený bratříček.
"Ehm, ehm, tak jsem se doslechla, že by jste nám rádi rozbombardovali domeček, je to pravda?!" zeptala se stoupla si s hůlkou před nás.
"Ale, švagrová! Ty a tvůj intelekt jste vždycky o krok napřed, že?" utrousil jsem jen tak do větru. A odpověď se hned dostavila.
"Drž hubu, bratříčku!" zařval Sirius. Divil jsem se, že ho matka ještě nevydědila!! Ale na mě nikdo řvát nebude!!
Poslal jsem na něj jedno malé kouzlo z černé magie a dokonce se ubránil. To jsem se docela divil.
Začali jsme po sobě metat kletby. Dokonce i Řád používal zakázané kletby. Začalo mě to bavit a tak jsem se do toho zažral. Všiml jsem se jedné postavy, jak se mihla napravo od nás a schovala se za zídkou. Sem tam poslala nějaké to kouzlo, ale moc se nevystavovala.
Až to tady skončí, musím se tam zajít podívat. My Smrtijedi jsme udělali pár kroků dopředu a Řád couval. Jen naše milá Angie stála na to samém místě.
Bella se začala smát tím svým smíchem, který naznačoval, že se jí skvěle daří. Museli jsme bojovat dobrou půl hodinku.
Ani nevím jak jsme to dokázali, ale Angie skončila mezi námi. Takže byla v prdeli. Ale všichni měli obrovskou radost. Lucius jí přiložil hůlku k zádům.
"Ať tě to ani nenapadne nebo jich polovina chcípne…hodně pomalu a bolestivě, " zašeptal jí tak nahlas, že to musel slyšet i Řád.
,,Angie, Angie!!" křičel můj, bohužel, bratr. Ale ten mě teď nezajímal. Angie dostala facku, Bella s Lukrécií jí přemístili na Malfoy Manor a dál se trochu bojovalo. Řád to začínal vzdávat, protože jsme měli jednu z nich. Sice jsme nepočítali, že někoho chytneme, ale když to musí být.
Dostal jsem chuť chytit i někoho dalšího. Napadl mě jedině Sirius…to by byla přeci skvělá pomsta, ne? Nechat jednoho, ať se dívá, jak umírá druhý…
Všude kolem padaly kletby. Naznačil jsem ostatním, že by se mohli pokusit i o Siriuse a já sám jsem se pomalu sunul k zídce, do které to za chvíli někdo napálil. Vůbec jsem v té tmě neviděl kdo.
"Do prdele!" ulevila si ta osoba. Já ten hlas znal!! A pokud to je Alysha??!! Rychle jsem tam přiběhl a viděl jsem jen někoho v černém habitů, jak klečí a má pár cihel na zádech. Odhodil jsem je a za pravou ruku jsem tu osobu vytáhl na nohy.
,,AU!!" zařvala a začala si hladit to rameno.
,,Co děláš, ty debile?!" vyštěkl ten někdo a když se na mě podívala, zarazila se. Snažila se mi vyškubnout, ale mě jsem větší sílu. Druhou rukou jsem jí serval masku, ale odvrátila hlavu. Už mě to přestalo bavit, tak jsem jí chytil za bradu a otočil.
,,Alysho!!!" Co tady do prdele dělá??!! Měla nakázáno být doma!!! Neposlechla! Tekli jí slzy, asi jí něco bolelo.
,,Dej mi facku hned!! Dokud cítím jinou bolest!" popotahovala, ale slzy jí tekly dál. Držela se za rameno, ale byla ta zkurvená tma a tak jsem nic neviděl. Všichni Smrtijedi se přemístili do Malfoy Manor a my také.
,,Je dole připoutaná a je v bezvědomí. Počítám, že se probudí tak za hodinu." oznámila nám Lukrécie.
Přikývl jsem a táhl jsem Alyshu, do naší připravené ložnice. Už jsme tam měli dokonce i své věci. Posadil jsem ubrečenou Alyshu do křesílka a serval jsem z ní tílko, které bylo prosáklé krví.
Tu jizvu, co tam měla od toho souboje se jí ještě víc protáhla a hlavně praskla. Určitě jí na to spadla nějaká ta cihla. Krev jí tekla strašně rychle.
Ke sv. Mungovi to bylo nebezpečné. Musel jsem si poradit sám. Přičaroval jsem si obvazy a hojivou mastičku.
Nejdřív jsem jí to omyl studenou vodou, usušil, namazal mastičkou a obvázal. Určitě to chtělo šití, ale v téhle situaci to nešlo. Vyndal jsem jí ze skříně nové triko a pomohl jsem jí ho oblíknout. Ruku si musela dát do šátku a za celou dobu vůbec nepromluvila.
,,Proč jsi nezůstala doma, jak jsem ti řekl?" tázavě jsem se na ní podíval. Jen se na mě podívala a její slzy spadaly na podlahu. Paráda!
Takže z ní nic nedostanu. Třeba až přestane brečet. Někdo vlítnout k nám do ložnice.
,,Regulusi, už se probudila." řekl nadšeně Josh a vyběhl ven. A já věděl, že si dneska pohraju. Těším se až bude trpět, řvát a prosit, abychom přestali.
Takže naše drahá Angie bude naprosto v prdeli. Vzal jsem Alyshu za ruku a šli jsme dolů. U stolu seděli manželé Ginnarovi, ostatní Smrtijedi a Alysha si k nim přisedla.
Okamžitě se jí začali vyptávat jak se jí to stalo.
Já, Lucius a Rodolfus jsme šli dolů do sklepa. Já si vzal po cestě bič a Rodolfus kovové tyčky. Začne naše oblíbená hra, pro Angie zvláště vylepšená. Vešli jsme dovnitř…už pomalu začala zvedat hlavu.

Alysha Alexandra Black:
Všichni se mě hned začali vyptávat, jak se mi to stalo. Já neměla zrovna náladu a tak jsem jim něco nakecala.
Skřítek nám přinesl něco k pití a já začínala být solidně unavená. Už jsem se těšila do postele jako malé děcko.
,,Nechápu, jak se ten harant mohl nechat chytit, " řekla zhnuseně paní Ginnara.
,,Nechápu, jak jsme mohli něco takové zplodit, " zavrtěl hlavou Ginnara.
Bylo to od nich docela hnusné, ale už jí vydědili a mohli o ní mluvit jak se jim chtělo.
O mě by rodiče takhle nemluvili. Já své rodiče milovala!
Najednou se ze zdola začal ozývat nelidský řev a já začala krutě panikařit.
Co jí to tam proboha dělají?!! Sice si to možná zasloužila, ale tohle?? Nadávala jim.
Bylo slyšet, že i brečí a vůbec jsem nechtěla vidět, co jí dělají. Uslyšela jsem jak se Regulus zasmál. Začala jsem se klepat jak ratlík. Takhle jsem ho ještě neznala!
A začala jsem se ho bát. A teď bylo slyšet, že přišla na řadu Belatrix. Tak ta si s ní dost pohraje. Podívala jsem se na Ginnarovi a ti se jen usmívali. A popíjeli kávičku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Moreen Moreen | Web | 23. května 2010 v 12:54 | Reagovat

ta poslední věta byla dost krutá, oni klidně mučí jejich dceru a rodiče si klidně popíjí kávu a stěžují si, jak mohli někoho takového přivést na svět. hrůza! alysha může být ráda, že se to mezi ní a jejími rodiči urovnalo a jsou na sebe hodní! regulus se tedy předvedl, jen co je pravda.. pořád je to ten křivák se dvěmi tvářemi, na jednu stranu hodný a pozorný k alyshe (pokud zrovna neporuší jeho příkaz) a na druhou chladný krutý prase! zajímavá kapitola! těším se, až konečně přijde ten porod a on zjistí, že je to malá blacková! :-D

2 Drow Drow | Web | 27. března 2011 v 12:32 | Reagovat

Jsem ráda, že je tam zase víc od Alyshy a Regula...nevim, jsou mi nějakým hodně podivným způsobem sympatičtější

3 Drow Drow | Web | 27. března 2011 v 12:32 | Reagovat

jo, abych nezapoměla...skvělá kapitola :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama