Všechno zlé je k něčemu dobré... 1/3

24. listopadu 2011 v 9:00 | Alysha |  JEDNORÁZOVKY
Konečně je tady má první jednorázovka a to pro Moony!! Sice jsem jí napsala až po roce, ale svět se nezboří! Smějící se Tak přeju krásné počteníčko a doufám, že tam nebudou žádné chyby.


Byly tři dny do vánočních prázdninách a všichni se těšili na dárky, na své rodiny a kamarády, které nechali v mudlovském světě. Jen dva chlapci se domů netěšili. Bratři Blackové. Ale ti se naštěstí dneska dozvěděli, že budou ve škole, takže to všude vykřikovali. Michelle si s Remem slíbili, že budou ve škole, James taky zůstával, ale jeho láska Lily musela domů. Známa drzá dvojvaječná dvojčata Angie a Alysha jely domů.

,,Co chceš k Vánocům?" zeptal se mladý vlkodlak své Michelle, která se začervenala. Miloval jí. Pomáhá mu s jeho chlupatým problémem, toleruje mu učení, nad kterým sedí většinu času, ale hlavně, že ona ho neodsoudila hned podle vzhledu, ale podle toho, co má v srdci. Ona byla holkou pro něj, nemohl by chodit z jednou z dvojčat. Jsou na něj moc drzé, ukvapené a hlasité.

,,Já žádný nepotřebuju. Mám tebe." Políbila ho a uvelebila se v jeho klíně.

,,Nechte si tu romantiku na jindy." Zašklebil se Sirius a podíval se na mladšího bratra. I když Regulus chodil do Zmijozelu, u červených byl jako doma. Nebelvírským to nevadilo, protože se choval normálně.

,,Tak jim nezáviď, že umějí milovat." Řekla Angie, když scházela schody z ložnic.

,,Blacku, ty umíš závidět? Že bys dostal předčasný dárek od Ježíška?" zeptala se posměchem Alysha, která byla hned v patách své sestry.

,,Už se těším, až odjedou domů. Bude tady takový klid." Poznamenal Regulus a plácl si se svým starším bratrem. Mezi těmito páry vždy chyběly ty správné sympatie. Občas se přehnala bouře a jednou zase vysvitlo slunce. Opravdu byli jako počasí. Když bylo sluníčko, nevšímali se sebe a když byla bouřka, všichni se klidili z cesty. Michelle tyhle věčné hádky nesnášela. Mrzelo jí, že lidi, které má ráda se hádají. Najednou na okno začala nervózně klepat sova Redflapových.

Angie jí šla otevřít a hned začala číst krátký dopis od rodičů. Po prvním řádku se jí vykulily oči.

,,Aaaaa, tohle budou ty nejhorší Vánoce v mém životě!!!" zaječela Angie a probudila tím Alyshu, která koukala do blba a nebo spíše na blba.

,,Přijede teta Elvíra?" rozesmála se Alysha a ostatní se po sobě podívali.

,,Ne! Něco horšího." Odsekla naštvaně Ang a podala dopis Alyshe. Ta ho vzteky rozcupovala.

,,Jste obě nějaké rudé?" zeptal se smějící se Sirius a Regulus se k němu přidal.

,,Divíš se?? Musíme tady s vámi zůstat celé prázdniny!" Vyjela Angie, která si musela sednout a zhluboka se nadechovala. Sirius se málem smůlou rozbrečel, Regulus upadal do mdlob a pár se na sebe usmál. Sirius se rozhořčeně postavil a začal máchat rukama.

,,Devět dní volna a já je strávím s Redflapkami!! To je zlý sen!" rozčiloval se Sirius. Regulus se šel uklidnit do sklepení, Sirius šel do ložnice a dvojčata si sedla k páru.

,,Já je stačím za těch pár dnů zabít!! Jsem toho schopná!!" začala vyhrožovat Angie, z které ještě lítaly blesky.

,,Tohle budou ještě zajímavé Vánoce." Pomyslela si Michelle a s povytaženým obočím se obrátila na Rema. Dostala výborný nápad, který mu musí říct.

,,Holky, uděláte pro mě něco?" oslovil je Rem a Michelle ho důvěřivě chytila za ruku.

,,Povídej. Ale jestli to bude týkat těch dvou, tak to si pak musíme řádně promyslet." Usmála se Alysha na Rema a poslouchala.

,,Já a Michelle, jsme tady poslední rok a chtěli by jsme mít krásné Vánoce s nimi a s vámi. Půjde to?" zeptal se jich a pozoroval jejich reakci. Angie práskla hlavou do opěradla a Alyshe se asi zrychlil tep. Poberti, Lily a Michelle tu byli poslední rok. Takže dvojčata nevěděla, co tu příští rok budou dělat, protože tu ještě zbýval poslední Black.

,,Těžký úkol, ale budeme se snažit." Polkla Alysha a s Angie šli spát. Michelle se více přitulila k Removi a zadívala se do těch jantarových očí. Pohladila ho po čerstvé jizvě, kterou měl s posledního úplňku. Akorát ze schodů scházela Lily, která měla celý den blbou náladu.

,,Taky vás štvou ty jejich věčné hádky?!" zeptala se jich zrzka a prohrábla si vlasy. Měla pravdu. Jejich hádky štvaly celý Nebelvír. Ti čtyři kdyby měli být někde sami, pozabíjeli by se.

,,Jo, musíme něco vymyslet. Nebo mi z nich už praskne hlava." Zastěžoval si vlkodlak a políbil Michelle.

,,Ale náš prcek Míša něco vymyslel." Mrkl Rem na Lily a ta začala Michelle pozorně naslouchat. Po pár minutách se jim plán začal líbit. Budou jim dělat naschvály.


Druhý den už do toho zasvětili Jamese a ostatní nebelvírské. Líbilo se jim to a budou je podporovat. Protože kdyby je nedali dohromady, Michelle by zklamala sama sebe. Snídaně byla klidná, naštěstí. Protože Regulus byl u zmijozelských a ti nebyli dvakrát nadšení, že se baví se svým bratrem a tím červeným póvlem. Jak jim často zmijozelský nadávali. Michelle už chtěla svůj plán rozjet, ale pořád nebyl ten správný čas. Podívala se na Angie, která zlostně probodávala očima Sirius a pak na Alyshu. Překvapeně zamrkala. Alysha se nevědomě hrabala vidličkou v míchaných vajíčkách a tupě zírala do dáli. Míša se podívala tam, kam koukala Alysha a usmála se. S Alyshou to tak těžké nebude, ale Angie je oříšek. S tou to bude hodně těžké. Ale všechno je nemožné.

,,Reme? Podívej se na Alyshu." Zašeptala své lásce do ucha. Ten se opatrně podíval a usmál se.

,,To je na dobré cestě a co uděláme s tím druhým ďáblem?" zeptal se jí a podíval se na druhého satánka. Dokonce mohl říct, že se toho pohledu bál. Ale všichni věděli, že s Angie to bude horší, ale nikdo se nechtěl vzdát.

,,Angie??" oslovila jí Lily a Ang se na ní s úsměvem obrátila. Co to zase má Lily za nápad.

,,Co kdyby ses tady s bratrem Blackem usmířila? Udělala bys mi malý krásný dárek k Vánocům." Zamrkala nevinně Lily a Angie se začala dusit.

,,Ty si se asi zbláznila, Evansová!!! Tebe asi James uhodil!!! Ne, ne a ne!" skončila Angie a táhla svou sestru na vyučování.

,,Tak to bude těžší, než jsem si myslela." Posmutněla Lily a nechala se Jamesem obejmout.

,,Co bude těžké?? Já to chci vědět!!!" rozčiloval se Sirius a založil si ruce na prsou.

,,Nic, ty psisko chlupaté. Jdeme na hodinu." Zavelela Michelle a všichni se zvedli. Při hodině vůbec nevnímala, věděla, že si to opíše od Rema a nebo Lily. Dneska vůbec neměla náladu na učení, pořád musela myslet na ten plán. To by přece nebyla ona!!! Ale zítra by něco vyjít mohlo. Zítra se konal vánoční ples. Tam bude uvolněná atmosféra. Trochu už to měla vymyšlené. Alyshu budou strkat k Regulusovi o plese a Angie k Siriovi o Silvestru. Oba měli rádi chlast, to Alysha s Regulusem taky, ale nepřeháněli to. Ale tenhle plán mohl vyjít!!

,,A ten by kurňa mohl vyjít!" řekla nahlas Michelle a celá třída se na ní podívala.

,,Slečno, chtěla jste nám něco říct?" zeptal se jí maličký profesor Kratiknot. Michelle zčervenala a všichni se začali smát, krom zmijozelských.

,,Nic, pane profesore." Sklonila hlavu a chytla Rema za ruku. Tohle byl snad její největší trapas. Počkat, měla horší a to s dvojčaty. Konečně už zazvonilo a všichni šli na oběd. Ihned všechny svolala, krom Sirius a dvojčat. Řekla jim svůj plán.

,,Nejdřív půjde na řadu Alysha s Regulem a to o zítřejším plese. Sirius s Ang o Silvestra." Všichni se usmáli a plácli si na to.

,,Ale Sirius se zase zleje jako doga. Všichni ho známe!" řekl James a přemýšlel dál. S tím Michelle moc nepočítala.

,,Tak mu dáme pár panáků, aby byl v náladě a pak mu všechno zabavíme." Ukončila debatu Michelle a všechny si změřila pohledem. Nikdo už nic nenamítal.


Byl večer a mladý pár seděl ve společenské místnosti. Jejich přátelé už šli dávno spát. On vlastně už spal celý Nebelvír. Oni dva se k sobě tulili, jako kdyby spolu chodili pár měsíců, ale oni spolu chodily už dva roky! Sami tomu nevěřili. Michelle byla celý den nějaká zaprdlá a Rem si toho všiml. Trápilo ho to. Trápilo ho, že se jeho láska trápí a určitě kvůli nějaké ptákovině.

,,Co děje, Míšo?" zeptal se jí a pohladil jí po lícní kosti. Usmála se, ale do očí se mu nepodívala a to tak miloval její zelené oči, které zářily na všechny strany.

,,Ale nic. Všechno je v pořádku." Políbila ho na rty a dál se zabývala svými myšlenkami. Rem na ní hodil pohled, který znamenal, že jí nevěří. Vždycky to na ní poznal, on na ní poznal úplně všechno. Náladu, pocity i dokonce sexuální chutě. Ona pro něj byla knížkou, kterou znal nazpaměť.

,,Tak dobře. Pořád mě žere ten plán. A co když to nevyjde?" stresovala se Michelle, ale úplně zbytečně.

,,Určitě to vyjde. A pokud ne, tak se pohádají a bude všechno v normálu." Ujistil jí. Řekl jí pravdu, nechtěl jí dělat plané naděje. Nepřítomně se usmála. Už to nevydržel a začal jí líbat. Oplácela mu to. Začala mu teplýma rukama bloudit po zádech a on jí začal svlékat triko.

,,Tady?" zašeptala tiše, ale nepřestávala.

,,Nikdo nepřijde, je pozdě." Odpověděl jí a svlékl si košili. Rozepnula mu pásek s kalhotami a on jí pomohl ze sukně. Svršky a spodní části oblečení měli už dole, zbývalo už jen spodní prádlo. Pomalu jí rozepnul podprsenku a odhodil jí. Oběma začala být zima, tak ze sebe rychle svlékli zbývající oblečení a začali se oddávat vášni, které mezi nimi byla. Praskání ohně přehlušovalo jejich sténání. Byli jedno tělo. Po pár minutách se Rem svalil vedle horké Michelle a oba spokojeně oddechovali. Ani nevěděli jak, ale ze sedačky se dostali na zem. Nikdy by nevěřili, že zatím svůj nejlepší sex zažijí na zemi ve společenské místnosti a to ještě nevědí, že se stala pro jejich mládí strašná věc.

,,Nemůžu ani popadnout dech." Zasmála se Michelle a Rem se přidal. Měl rád její humor. Uslyšeli nahoře vrznutí dveří. Ihned se převlékli a posadili se pohovku. Ze schodů scházel Sirius v trenkách a zívl si. Když se všiml těch dvou a zastavil se.

,,Lidi, co tady děláte?" zeptal se ospale a sledoval jejich roztěkané oči. Michelle si všimla své podprsenky jak leží na zemi a tak jí nenápadně kopla pod pohovku. Naštěstí si toho Sirius nevšiml.

,,Povídáme si." Odpověděla s nevinným úsměvem Míša a podívala se na Siriovo tělo. Pokud se do tohohle těla Angie nezamiluje, je nemocná.

,,Tak to vám nevěřím. A jen pro informaci Mauwere, té podprsenky jsem si všiml. Tak slepý ještě nejsem a nekoukej na mě tak, stydím se!" rozesmál se a šel nahoru do ložnic. Michelle se začala červenat a Rem vlastně taky. Jak znali Siriuse, ten to všem řekne.

,,Půjdu spát. Zítra je ples a určitě budu pomáhat holkám s přípravami." Políbila ho na dobrou noc a zmizela na schodišti. Za pár minut se zvedl i Rem.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Moony Moony | Web | 24. listopadu 2011 v 12:28 | Reagovat

áááááááááááááááááááá pomoc, nemužu dýchat dusím se :D :D Alysho konečně! po roce jsem se dočkala a ty na mě s takovou bombou :D :D ty a tvoje dvojče to nebudeme mít lehké když se do vás pustím já :D s Remy je zlatíško já ho miluju :D prostě boží první část nádhera :D

2 borovka borovka | 17. srpna 2012 v 20:20 | Reagovat

Bože, jak já nesnáším jméno Michelle a Michaela.... :-D Ale jinak pěkné ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama