Všechno zlé je k něčemu dobré... 2/3

24. listopadu 2011 v 11:00 | Alysha |  JEDNORÁZOVKY
V galerii jsou obrázky Mrkající


Konečně byl pátek a všichni se připravovali na ples. Celý den se neučilo a tak celý den čtyři dívky nevystrčily paty z ložnice. Začátek plesu byl za tři hodiny a Angie zabírala koupelnu už dvě hodiny! Všechny už to štvalo.

,,Redflapová!! Dělej!! Jako primuska ti říkám, už vypadni!!!" zaječela přes dveře Lily a vzteky se posadila na postel. I když Michelle a Lily byly o rok starší, měli stejnou ložnici z dvojčaty. Profesorka Mcgonagallová měla asi ten den dobrou náladu, tak jim to dovolila.

,,Se naotravujete." Řekla Angie a své dlouhé vlasy si sušila hůlkou. Lily radši nic neřekla a vletěla do koupelny. Za pár minut vyšla namalovaná i načesaná na ples. Michelle a Alysha měly vlasy krátké, takže je měli umyté a načesané za chvilinku. Dokonce byly i namalované, ale Angie vždycky měla času dost. Lily se narvala do zelených šatů, oči zvýraznila zelenými stíny a rty přetřela průhledným balzámem. Vlasy upevnila do drdolu, pár pramínků nechala volně a navlnila je. Byla hotová. Michelle si oblékla korzetové oranžové šaty, oční víčka nabarvila oranžovými stíny a ještě si dala černou tužku. S neposednými blonďatými vlasy to měla horší, ale vzala hůlku a narovnala si je. Angie a Alysha měly šaty stejné, ale jiné barvy. Angie měla tmavě modré a Alysha bledě zelené. Alysha už byla oblečená, oči nabarvila černou tužkou a řasenkou, z malováním to nějak nepřeháněla. Vlasy vzadu na hlavě nahnala do rozcuchu a patku narovnala. Angie se konečně oblékla do šatů, oči zvýraznila tužkou, řasenkou a tmavě modrými stíny. Vlasy navlnila, takže nabyly na objemu a stala se z nich dlouhá hříva, ale slušelo jí to. Měly ještě půl hodiny, tak se posadily na postele a povídaly si.

,,Proč ti všechno tak trvá?" zeptala se Ang Michelle a všichni se podívali na sovu, která klepala pařátkem na okno.

,,Vždyť mě znáte." Usmála se a před zrcátkem upravovala detaily.

,,No právě." Řekla Michelle a vzala si od sovy obálku, ve které byl nějaké malý předmět.

,,To je proto tebe, Alysho." Podala Míša Alyshe obálku a ihned jí otevřela. Vypadl na ní stříbrný prstýnek, který byl posázený stříbrnými kamínky a nasadila si ho na ruku. Začala holkám nahlas číst vzkaz.

Budu šťastný, když si ho vezmeš na dnešní ples.

Nebyl tam žádný podpis a hlavně nepoznaly písmo. Každá byla zvědavá, který kluk z Bradavic, si chce ochočit ďábla.

,,Naděláte. Nějaký chudáček si chce přivlastnit to, co je pro něj nedosažitelné. A dvojčata Redflapových jsou nedosažitelné!" ukončila svůj monolog Angie a všechny se na ní podívaly. Jen pokrčila rameny a šla ke dveřím. Alysha se podívala na prstýnek a šla za sestrou. Když ty nebelvírské princezny scházely schody do společenky, tak se všichni na ně dívali. Kluci měli otevřené pusy a holky si málem vyškubaly vlasy závistí. Lily seběhla schody k Jamesovi a skočila mu do otevřené náruče. Michelle byla stále vzadu, čekala na nějakou chvíli. Angie si šla sednout na pohovku, na ní nikdo nečekal a na Alyshu taky ne. Nikdo se neodvážil pozvat ďáblíky. Michelle zpozorovala, že pod schody se baví Sirius s Regulusem a štěstí bylo, že Reg byl obličejem ke schodišti. Alysha šla před Míšou a přidržovala si sukni, byla asi pět schodů před Regulem. A Míša to udělala. Přišlápla Alyshe krátkou vlečku a ta letěla ze schodů. Snad to zabere.

,,Aaaaa..!" zaječela Alysha a letěla. Regulus si toho všiml, jak s tím Michelle počítala. Odstrčil Siriuse na stranu, chytil Alyshu za pas a povalil se s ní na záda. Držel jí pevně a trochu se i skrčil, aby se nebouchla o něco do hlavy. Nevěděl proč, ale nechtěl jí pustit, nikdy! Ona si konečně po těch šesti letech prohlédla jeho oči. Nevšimla si, že má tak nádherné oči. Ztrácela se v té modrostříbrné bouři. A on to samé. Utápěl se v té nevinné modři. A potom si všiml toho stříbrného kolečka na její ruce a usmál se pro sebe. Najednou mu jí někdo vytrhl z náruče.

,,Ochmatáváš jí jako výstavní zboží." Prskala Angie a za ruku táhla Alyshu pryč. Alysha se otočila a ústy naznačila Děkuji.

,,Ty ses do ní zamiloval, že na ní tak tupě čumíš?" zeptal se ho Sirius a sledoval jeho zmatený výraz.

,,Ha, ha, ha. Zase perlíš, Siriusi." Řekl vyhýbavě Regulus a těkal očima po místnosti. Míša ho prokoukla. Měla takovou radost, že musela obejmout Rema.

,,Je to v kapse. Je do ní zamilovaný." Zašeptala do ucha Removi a ten si jí k sobě více přitiskl. Vzali se za ruce a vyšli ze společenské místnosti. Šli jako poslední a tak mu řekne o tom prstýnku.

,,Alysha dneska dostala poštou prstýnek. Ta sova přiletěla až k nám do ložnice." Políbila ho na tvář a pokračovali v cestě do Velké síně. Už zdály byla slyšet hudba.

,,Fakt?? A od koho??" ihned se zajímal. A divil se, že si ho Alysha nechala na ruce.

,,Ve vzkazu nebyl podpis. Ale určitě je od Reguluse. Od koho jiného, že?" tázavě se na něj podívala, ale jen pokrčil rameny. Když vlezli do Velké síně, nestačili se divit. Bylo tam šest velkých ozdobených smrků, podium, na kterém hrála kapela, ze stropu, jakoby se sněžilo a všude to vonělo po skořici. Tuhle dobu Michelle milovala a určitě nebyla sama. Šli se posadit k ostatním a vzali si šampaňské.

,,Evansová, zahoď tu skleničku, jdeme prošoupat boty." Zasmál se James a vytáhl Lily na parket. Byli rádi, že se ti dva dali před měsícem dohromady. Konečně přestaly ty jejich hádky, ty snad byly horší ten hádky těch čtyř.

,,Nevím jak vy, ale já si jdu radši někoho najít. Nebudu tady sedět jak idiot." A s těmito slovy Angie odešla doprostřed parketu a zmizela z dohledu. Remus vyzval k tanci svou lásku a Sirius taky někam zmizel. Ten šel určitě k baru. U stolu teda zbyla Alysha s Regulusem. Ten koukal někam do dáli, ale ona z něj nemohla spustit oči. Chtěla mu nějak oplatit to, jak jí chytil s těch schodů, ale nevěděla jak. Jedině si s ním zatančit, vyzve ho sama. Sice trochu potrpí její ego, ale troufne to. Vstala a šla k němu, ihned se jí všiml. Kdo by si nevšiml takové krásky. Když se na něj usmála, málem se mu podlomila kolena. Po těch hádkách, po těch hnusných větách, které si mezi sebou vyměnili se na něj zářivě usmála. Nastavila mu ruku.

,,Nechceš si jít zatancovat??" řekla a on šel moc rád. Chytil jí okolo pasu a ona mu omotala ruce kolem krku. Pohupovali se do rytmu pomalé písničky. Alysha začínala být ospalá, tak si hlavu opřela o jeho rameno. Trochu zpomalili. Někdo Regovi zaklepal na rameno, že si od něj vezme Alyshu. I když nechtěl, svolil a tak si šel nasraně sednout.

Angie pořád hledala svou oběť, až jí nakonec našla. Seděl u stolu a popíjel s přáteli.

,,Nešel by sis zatancovat?" ani nečekala na odpověď a rovnou ho za ruku vytáhla na parket. Byl trochu vyvedený z míry, ale to byli všichni z chování Angie. Když už se konečně vzpamatoval, chytil Angie za zadek a pořádně to rozjeli.

,,Ale kotě, ty jsi si na mě vzpomněla?" usmál se Erik a laškovně zamrkal. Erik byl o hlavu vyšší než Ang, měl hnědozelené oči a delší světle hnědé vlasy uvázané do copku. S Erikem chodila minulý rok asi dva měsíce. Naštěstí se rozešli v dobrém a jsou z nich skvělý kamarádi. S přátelství se může stát láska, ale z lásky přátelství nikdy. Tohle u nich neplatilo. Od té doby, co jsou zase přáteli, si toho řeknou víc, než když spolu chodili.

,,Ty víš, že na tebe nikdy nezapomenu. To bych si pak musela nafackovat." Usmála se na něj tím nejúžasnějším úsměvem, který uměla. Dal jí letmou pusu na tvář a tančili dál. Byl pro ní, něco jako bratr, kterého neměla.

Kousek od nich tancovala Alysha s nějakým klukem z Havraspáru, kterého ani neznala.

,,Půjdu si sednout, jsem nějaká unavená." Vyvlíkla se z jeho sevření a šla pryč z Velké síně. Všiml si, že jeho tajná láska odchází a šel pomalu za ní. Vlezla do nějaké nepoužívané třídy a zavřela ze sebou dveře. Opřel se vedle těch dveří a přemýšlel o tom, jestli má dovnitř vejít.

Alysha se posadila na odklizenou lavici, sundala si lodičky a promnula si chodila. Neměla moc ráda podpatky, vždycky jí tak bolely nohy! Přitáhla si nohy k tělu, objala je rukama a zahleděla se nepřítomně do zdi. Pořád jí před očima probíhal ten jeho pohled. Byl okouzlující a nechtěla na něj nikdy zapomenout. A asi si v téhle chvíli uvědomila, že se poprvé zamilovala. A zrovna do toho, kterého roky nesnášela, ale to se odteďka změnilo. Někdo k ní přicházel a ona se zamračila.

,,Co tady děláš?" zeptala se ho a stále se tvářila stejně. Když si stoupla, byla oproti němu prcek. Čekal takové chování, ale přesto se usmál.

,,Všiml jsem si, že jsi si vzala ten prstýnek, co jsem ti dneska poslal." Řekl a přešel k ní. Byla zmatená. Nevěděla, co má říct.

,,Co-co-cooo? P-p-pr...." nedopověděla to, protože jí přiložil ukazováček ke rtům.

,,Nevěděl jsem, jak se mám přes ty dva k tobě dostat." Řekl pomalu a jasně. Stála jako přimražená, i když se víc bavil s nimi, tak jako od zmijozeláka nevěděla, co má čekat.

,,Když už jsme konečně sami, tak ti konečně řeknu, že tě milu..." nedopověděl to, protože vzala jeho hlavu do svých rukou a políbila ho. Když ucítil její sladké a horké rty, začal jí to oplácet a posadil jí na lavici. Vecpal se mezi její nohy a začal líbat její krk. Ona mezitím kouzlem zamkla dveře a zabezpečila třídu protihlukovým kouzlem. Věděla, že k tomu dojde, tak přičarovala deku a usmála se. Cítila, že jí začal povolovat šněrování na zádech a tak mu rozvázala kravatu. Rozepnula mu košili, kterou následně odhodila a její šaty volně sjely na zem. Stála před ním v bílém krajkovém spodním prádle a on konečně v trenýrkách. Přiložila mu dlaň tam, kde měl srdce a on jí pevně stiskl. Za ní si jí k sobě přivinul a objal. Rukou jí rozepnul podprsenku, která hned sklouzla na zem. Svlékli si poslední část oblečení, položil svou lásku na deku a dravě do ní vnikl. Prohnula se v pánvi a slastně zasténala. Pár minut se pohupovali do němých rytmů přerušovaných jejich sténání. Když bylo po všem, zabalili se do deky a oddechovali. Objal jí kolem břicha a přitáhl si jí k sobě.

,,Chceš být má?" zeptal se jí a políbil jí do vlasů. Více se k němu přitulila a nosem se otřela o jeho krk.

,,Chci!" stvrdila to polibkem. Najednou jí začalo něco hřát na prstě a tak se podívala na ten prstýnek. Červeně se rozzářil, sundala si ho a podívala se dovnitř. Vyrylo se tam: . Nasadila si ho zpátky a znova ho políbila.

,,Miluju tě" zašeptala do ticha a více se zabalila do deky, protože jí začínala být zima.

,,Já tebe, kočko." Něžně se otřel o její rty a zahřál jí.

,,Oni nás zabijí!" rozesmála se Alysha a Reg se k ní přidal. Měla pravdu, to jen tak neskousnou.

,,Alespoň bude sranda. Mám nápad, co takhle si to nechat pro sebe? Myslím tím, že jsme spolu a pak to na ně vybalit?" řekl a Alysha hned přikývla.

Michelle si uvědomila, že už hodinu neviděla Alyshu s Regulusem. Angie stále tancovala s Erikem, Sirius se někde pokoušel opít, Lily tančila se Severusem, i když jí řekl tak ohavnou věc a James ho málem propálil očima. Míša tancovala se svým vlčákem a najednou se podívala ke dveřím. Viděla, jak si Alysha upravuje sukni a následně vlezla s úsměvem dovnitř. Asi za dvě minuty přišel Regulus, který vypadal spokojeně a podíval se na Alyshu, která mu něco ukazovala. Míša se na ní podívala a ukazovala, ať si zapne poklopec. Udělal to a zářivě se na ní podíval. Tady něco nehrálo. Dokonce měla Alysha vzadu sukni trochu natrženou.

,,Už jsou spolu." Řekla Removi a on povytáhl obočí. Asi si myslel, že Míše už z toho plánu přeskočilo.

,,Prosím tě! Jak to můžeš vědět?" zeptal se jí nedůvěřivě a změřil si jí pohledem kritika. Zašklebila se na něj a jednu pusu mu vlepila.

,,Tak, teď se podívej!" začínala ztrácet nervy. Poslechl jí a otočil se. Alysha s Regem tancovali v houfu, aby nebyli moc vidět. Ona ho objímala kolem pasu, hlavu měla opřenou na jeho hrudi a on? Měl položenou hlavu na její a něžně jí držel za zadek. Rem dostal takovou radost, že objal svou Míšu a vyzdvihl jí do vzduchu.

,,Alysho?" zavolala Angie a dál jí hledala. Volaná se od Rega odtrhla a šla za ní.

,,Od čeho máš ten cucflek?" zeptala se její sestra a tázavě si Alyshu prohlížela.

,,Už ani nevím." Usmála se nervózně Alysha a šli s Angie do společenky.

,,Tak se mi líbíš." Usmála se Ang a chytla své dvojče okolo pasu.


Angie si jakž tak zvykla, že tady s nimi bude devět dní a Alysha už to nějak nevnímala, všichni víme proč. Míša byla šťastná, Rem byl šťastný, Lily byla šťastná a všichni byli šťastní, protože nebyly zatím žádné hádky. Čtveřice dívek zdobily stromeček, kluci sehnali nějaké jídlo a pití na večer. Nějací opozdilci ještě dobalovali dárky a nějací třeba dárek ještě neměli. Třeba Alysha pro Rega a on pro ní. Ale nakonec si řekli, že si nic dávat nebudou, protože, když jsou spolu, tak je to ten největší tajný dárek. Alysha si sedla vedle Michelle a nebyla by to Míša, kdyby si nerýpla.

,,Alysho, tak kdy nám to s Regulusem řeknete, že to spolu táhnete?" zašeptala Míša, aby to slyšela jen Alysha. Ta se na ní zmateně podívala a zamračila se.

,,Jak tě tohle mohlo napadnout?" rozkašlala se Alysha a myslela, že Míše přeskočilo.

,,Alysho! Já a Rem to víme! Nejsme slepí! Kdy to oznámíte ostatním?" zamrkala Míša a podívala se na nasranou Alyshu. Asi to trochu přepískla a bála se, aby jí Alysha nedala pohlavek, byla by toho schopná.

,,Zítra!" sykla směrem k Míše a odešla ze společenky. Míša věděla, když se uklidní, bude zase všechno v pořádku. Regulus si všiml, že jeho Alysha rychlým krokem odchází a chtěl jít za ní. Kdyby šel a ni neřekl, vypadalo by to divně.

,,Jdu si do ložnice pro dárky." Řekl bratrovi a zmizel za obrazem. Alysha seděla na schodech, hlavu skloněnou a zhluboka dýchala. Sedl si k ní a objal jí kolem pasu.

,,Michelle a Rem už vědí, že jsme spolu." Řekla mu a čekala na jeho reakci. Vytřeštil oči, otevřel pusu a nevěděl, co má říct.

,,A ještě jsem jí řekla, že to všem zítra oznámíme." Řekla mu opatrně, aby nebyl ještě ve větším šoku, než je.

,,Už tak brzy?" zeptal se jí a ona je pokrčila rameny.

,,Čím dřív, tím líp. Stejně nás nerozdělí." Usmála se a on jí začal líbat. Nebránila a začala mu to oplácet. Objala ho a zvedla se. Šla zpátky do společenky a Reg musel pro ty dárky. Nechtěl Vánoce trávit se zelenáčema. Stráví je se svými kamarády a se svojí láskou.

Když konečně byl večer, tak se všichni sešli u krbu a začali popíjet. Pomalu celý Nebelvír jel domů a oni měli celou věž pro sebe. Z rohu hrálo stereo, pod stromečkem byly dárky, za okny sněžilo a všichni měli skvělou vánoční náladu. Dokonce i Angie nevyváděla a to bylo co říct.

,,Nevím jak vy, ale já se jdu podívat, jestli mi Ježíšek něco nepřinesl." Zvedla se ze země a šla ke stromečku, kde byla spousta dárků.

,,Redflapová, Ježíšek zlobivým nenaděluje." Řekl Angie Sirius a usmál se.

,,Ha, ha. Tak pojďte všichni! Všechny dárky jsou pro nás!" zavolala ostatní a začala je rozdávat. Každý dostal asi po pěti dárkách. Od rodin dostanou až zítra ráno. Kluci dostali důležité věci k životu a to kondomy a každá holka po voňavce. Pak ještě nějaké drobnosti, ale ty se mi nechtějí zmiňovat. Když už byly dárky rozdané, zase se šli posadit ke krbu a začali se domlouvat na Silvestra.

,,Tak jako vždycky ne? Kluci pití a jídlo. Holky výzdoba a hudba." Řekla Lily a všichni přikývli. Tyhle akce měli zmáknuté hned. Najednou si Michelle něco uvědomila. Asi by to už měla Removi říct, jinak by z toho mohla mít problém.

,,Reme, já ti ještě musím něco říct." Řekla nervózně Míša a začala se drbat ve vlasech. Strhl jí k sobě, objal jí a ona se o něj opřela.

,,Povídej, lásko." Vyzval jí a čekal. Vlastně, všichni čekali. Na všechny se podívala a dokonce se bála těch dychtivých obličejů.

,,Víš Reme, já jsem těhotná" řekla potichu a jasně. Podívala se opatrně na něj a spadl jí kámen ze srdce. Překrásně se na ní usmál a objal jí. Byla ráda, že to tak vzal. I když byl Rem vlkodlak, věděla, že dítě bude člověk. Tolik knížek o tom přečetla. Všechny kamarádky se na ní sesypaly jako včely na med a začaly jí gratulovat. Když se objala s Alyshou, musela jí něco pošeptat do ucha.

,,Když jsem své tajemství řekla já, tak vy byste měli také" pošeptala jí a usmála se. Alysha přikývla a šla to nenápadně říct Regulovi. Sice moc nadšený nebyl, ale pro ní by udělal cokoliv.

,,Brachu, nevěděl jsem, že do toho praštíš zrovna ty. Myslel jsem, že James do toho flákne s Lily první." Zasmál se Sirius a všichni se k němu přidali.

,,Všichni budou mít rodinu, jen Black se bude každý den ožírat v baru s nějakými šlapkami." Řekla Angie a usmála se.

,,To mě čeká krásná budoucnost." Zasnil se Sirius a začal se houpat na židli. Angie si všimla, že se nechce hádat, tak radši vytáhla svojí oblíbenou rtěnku. Alysha s Regulusem čekali na vhodnou chvilku, až na ně Míša musela kývnout, aby pohnuli. Stoupli si před krb a čekali, až se na ně všichni budou dívat.

,,Já bych vám chtěla, teda my by jsme vám chtěli něco říct." Začala nervózně Alysha. Regulus jí povzbudivě chytil za ruku.

,,Tak dělejte, já mám tady veledůležitou práci." Řekla zamyšleně Angie a začala rty objíždět rtěnkou.

,,Angie, nech toho! Prostě jsme vám chtěli říct, že spolu chodíme." Vychrlila ze sebe Alysha a po všech se podívala. Míša s Remusem zvedli palce nahoru. James s Lily zírali jak z jara, ale usmáli se. A ti dva? Chvíli trvalo než to pobrali a pak to začalo. Angie si zlomila svou oblíbenou rtěnku, což jí ještě víc nakrklo a Sirius? Ten spadl ze židle a pořádně si namlel.

,,Alysho! Okamžitě řekni, že je to vtip!?" vyletěla jako první Angie. Šáhla Alyshe na čelo, jestli neměla horečku, neměla.

,,Brácha!! Nechceš pěstí, aby ses probral? Vždyť to je Redflapová!!" vyštěkl Sirius a stoupl si na nohy. Regulus objal zezadu Alyshu a políbil jí do vlasů.

,,Není to vtip, Angie." Řekla s klidem Alysha a dívala se na svou sestru.

,,Vodu! Já potřebuju vodu!!!" řekla Angie a běžela do koupelny.

,,Já vím, že je to Redflapová a pro jí miluju." Odpověděl Regulus a ještě těsněji objal svou princeznu.

,,Jdu se proběhnout do lesa." Vyhrkl Sirius a zmizel. Na Alyshu padl smutek. Čekala takovou reakci, ale nečekala, že jí to tak vezme. Začaly se jí koulet po tváři slzy. Regulus si jí otočil obličejem k sobě a láskyplně jí objal. Zbytek party nevěděl, co má říct.

,,Oni to nakonec pochopí. V lásce vám bránit nebudou, jen to nečekali jako my." Řekla Lily a pohladila Alyshu po vlasech.

,,To bude dobrý. Jste frajeři, že jste jim to řekli." Řekl povzbudivě James a šel s Lily k němu do ložnice. Regulus si sedl do křesla a stáhl na sebe Alyshu, která si položila hlavu o jeho hruď. Míša by jim moc ráda pomohla, ale nevěděla jak. Tohle nikdy osobně nezažila.

Jak jí to mohlo udělat vlastní dvojče?! Kdo se s ní bude smát Blackovi? Tohle bude rozdýchávat hodně dlouho. Ale nic jí zakazovat nebude. Je to její život. I když to byl bratr Blacka, byl ze Zmijozelu! Mohl být jiný, ale i tak byl z té jisté koleje. Vždyť Alysha je pomalu stejná jako ona! Sice méně drzá, ale stejná. Ale je to její sestra, prokrista! I když jí přála, že někoho má, svoboda byla prostě lepší. Užívat si svobody byla Angieinina závislost. Bavit se s kamarády a občas si užít s klukem, to bylo její. Byla šťastná, že její rodiče neupřesňovali vybírání ženicha podle nich. Když si představila, že by si podle nich třeba musela vzít Blacka?! Tak to by si radši hodila! Smrt by pro ní byla v té chvíli nejlepší kamarád. Angie se šla vykoupat do horké vany, ve které na všechno zapomněla. Když si vysušila vlasy a oblíkla pyžamo, přišla do pokoje Alysha. Smutně se na Angie podívala a ta věděla, že je s toho špatná. Alysha už se nadechovala, že něco řekne, ale Angie jí předběhla.

,,Ty víš, že mi to bude chvíli trvat. Nebudu ti v tom bránit je to vaše rozhodnutí." Řekla znalecky Angie a podívala se na svojí sestru.

,,Já vím. Miluju ho a jsem ráda, že nám v tom nebudeš bránit." Usmála se Alysha a ty dvě se objaly. Mezitím přišla Míša s Lily a obě se usmály, nebudou hádky.

,,Bojím se, co na to řeknou zmijozelský." Řekl Alysha a polkla přicházející pláč. Holky se na sebe podívali, protože na to úplně zapomněly.

,,Ono to nějak vyplyne na povrch a teďka půjdeme spát." zavelela Míša a holky poslechly.

Jak může jeho bratr chodit s Redflapovou!! Jeho bratr?! Sirius se zastavil a musel pořádně zavít na měsíc, aby se nějak uklidnil. Už po lese běhal dobrou hodinu a bylo dobré už se vrátit z lesa. Když byl u brány, přeměnil se zpátky v člověka, ale za bránou ho někdo zastavil. Když zjistil, že je to Regulus, pocit úlevy ze běhání opadl. Chtěl odejít, ale Regulus ho stále držel za zápěstí.

,,Siriusi, je to moje rozhodnutí! A nikdo to nezmění! I kdyby mě měla matka vydědit! A věřím tomu, že to udělá, až se to dozví. Klidně jí to napíšu!" řekl tvrdě Regulus a čekal na Siriusovu reakci. Pustil jeho zápěstí a dal si ruce do kapes. Sirius chvíli přemýšlel, jestli to myslí vážně a když se na něj podíval, poznal, že to opravdu tak myslí. A to se mu líbilo. Vždycky si myslel, že Reg je do té svině, ale mýlil se. Je stejný jako on, akorát je ve Zmijozelu s jinou povahou.

,,Já ti do toho kecat nebudu. Ty s ní chodíš, ne já. Až to zjistí matka, poseru se smíchy!" usmál se Sirius a poplácal bratrsky Regula po rameni.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Moony Moony | Web | 24. listopadu 2011 v 12:40 | Reagovat

Ty seš fakt blbá, já nechci být v 17 těhotná hey :D :D Alysha s Regem tak rychle jo? :D nějak ti to netrvalo :D no jo vlastně ty ho zbožňuješ už dlouho ;-) :D podruhé jsem skoro pod stolem ty vole.. to bych nečekala :D :D paráda :D asi tě poprosím o další povídku nebo ještě lépe napišem něco spolu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama