Všechno zlé je k něčemu dobré... 3/3

24. listopadu 2011 v 13:00 | Alysha |  JEDNORÁZOVKY

Bylo pár hodin před začátkem párty v Nebelvírské společenské místnosti. Holky zdobily na večer a vybíraly tu nejlepší muziku a kluci sháněli pití a jídlo. Protože Silvestr byl vždycky legendární. Regulus musel být alespoň do večera se zelenáčema, aby nevypadalo, že má něco se lvicí. Míša seděla na sedačce a koukala na holky jak zdobí. Zakázaly jí, aby byla ve výškách a nebo něco zvedala. Všichni se na toho malého vlkouše těšili.

,,Holky, už jsem normálně přemýšlela nad jmény." Zasnila se Míša a podívala se na ně. Usmály se na sebe a unisono se podívaly na Míšu.

,,Pro kluka Lucas a pro holku Amy." Usmála se Míša a holky začaly hned přikyvovat.

,,Hezká jména!" řekla Lily a podívala se směrem ke vchodu, odkud se začali vynořovat kluci. Haldy jídla a několik flašek od chlastu. A pro Míšu jen džusy, které musel obstarat Remus a jako správný kluk jí přinesl její oblíbený. Dokonce i to jídlo měli ozdobené na talíři. Až tak byli skřítci hodní. Když jídlo rozdělili na stoly a připravili i skleničky.

,,Jsi v pořádku, zlato?" zeptal se Rem Míši a políbil jí.

,,Jasně, že jsem." Odpověděla mu a posadila se mu na klín. Opřela se o něj a on jí zezadu objal.

,,Lilynko, sehnal jsem ti ty olivy!" zasmál se James a zamával pytlíkem s olivami. Lily se tak rozzářily oči a hned po nich skočila. James se na ní uraženě podíval.

,,To jako za to nic nedostanu?" zeptal se a hodil po ní psí oči. Přiskočila k němu a políbila ho. Vyzdvihl jí do výšky a zatočil se s ní. Miloval jí a ona jeho taky.

,,Jsem nevěděl Jamesi, že si tak změkl." Poznamenal s úšklebkem Sirius.

,,Alespoň se chová jako člověk a ne jako kretén." Usmála se Angie a posadila se vedle sestry na pohovku.

,,Alespoň nejsem arogantní mrcha, jako někdo tady." Řekl Sirius do větru a posadil se do křesílka.

,,A já nemyslím ptákem jako ten černovlasý idiot." Vyplázla jazyk Angie a poplácala Alyshu po stehně, protože nějak nemluvila.

,,Co se děje?" zeptalo se jí dvojče a čekalo na odpověď. Vlastně, už všichni čekali,

,,Regulus měl přijít v sedm a už je pomalu osm." Řekla ustaraně a položila si hlavu o Angieinino rameno. Sirius se zvedl a běžel do ložnice. Za chvíli se vrátil s otevřeným Pobertovým plánkem a hledal svého bratra. Asi po pěti minutách ho našel v chodbě, která vedla k pohyblivému schodišti. Ukázal to Alyshe, která se zamračila. Regulusovo jméno bylo stále na to samém místě. Alysha se zhrozila a běžela za ním. A ostatní neváhali a běželi také. Když Alysha doběhla do oné chodby, nikde nikoho neviděla, ale pak uviděla výklenek, do kterého se podívala a podlomily se jí kolena. Spadla na zem a rozbrečela se. Regulusova sněhobílá košile byla celá od krve. Když si pořádně prohlídla jeho tvář, rozbrečela se ještě víc. Měl natržené obočí, zlomený nos a roztržený ret. A podle toho, jak vypadal, někdo použil Cruciatus. Když doběhli i ostatní, tak zalapali po dechu.

,,Regu? Regulusi?" ptala se Alysha a jemně s ním zatřásla. Chvíli se nic nedělo, ale za chvíli otevřel oči a zkřivil obličej bolestí. Vypadalo to, že na chvíli usnul vyčerpáním.

,,Aly, nebreč. Všechno bude v pořádku." Pousmál se a s obtížemi jí pohladil po stehně. James se Siriem neváhali a zvedli Regula na nohy. Podepřeli ho a šli s ním pomalu do nebelvírské místnosti.

,,Položte ho na tu pohovku. Něco s ním vymyslím." Řekla Lily a pod hlavu mu dala polštář. Lily se chce po škole stát lékouzelnicí a všichni jí to navrhovali. Ona to totiž uměla, vždycky když někdo měl problém, šel za Lily. Nejdřív mu narovnala zlomený nos, náplastí zalepila obočí a rty se musí zahojit sami. A s cruciatusu se musí zotavit sám.

,,Kluci, pomůžete mu do mé postele?" poprosila Alysha Jamese a Siriuse. Přikývli a už ho tam táhli. Položili ho do postele a nechali je tam o samotě. Alysha mu pomohla do trenek, očistila ho od té krve a přikryla ho. Dala mu na stolek skleničku s vodou a sedla si k němu.

,,Kdo ti to udělal." Zeptala se ho a podívala se mu zpříma do očí. Jemně zakroutil hlavou.

,,Prosím!" zaúpěla Alysha a smutně se na něj podívala.

,,Ale slib mi, že nic neuděláš?" zeptal se jí a ona přikývla.

,,Zmijozelský zjistili, že jsme spolu. A jak vidíš, nelíbí se jim to. Tak si trochu pohráli a poslali dopis matce." Řekl a čekal co to udělá z jeho láskou. Vztekem se zachvěla a políbila ho.

,,Tohle ti ale nemuseli udělat. A co tvoje matka?" zeptala se a pohladila ho po uhlově černých vlasech.

,,Důležité je, že nic neudělali tobě a na matku seru. Ty jsi důležitější!" pokusil se usmát a podíval se na ní. Ona to pomalu rozdýchávala a pořádně ho přikryla.


Všichni seděli u krbu a ani hudba nehrála. Všichni s toho byli špatní, protože Regulus byl všech kamarád.

,,Je jasný kdo to udělal. Zmijozelský se domákli, že ti dva jsou spolu. Nic jiného v tom nebude." Řekl Sirius a nalil si panáka, kterého následně vypráznil.

,,Ale vždyť já a Alysha jsme čistokrevné!!! Co mají kurva za problém!!" neudržela se Angie a začala máchat rukama. Vzala si od Siria flašku a naklopila to do sebe.

,,Ale problém je v tom, že si nevybral někoho od nich! A hlavně se ta vyvolená musí zamlouvat rodičům! Vyznám se v tom lépe než vy všichni dohromady." Řekl Sirius a vzal si flašku nazpátek.

,,Nechápu, proč to tady řešíme! Stejně s tím nic nenaděláme a pokud ano, bude to ještě horší!" řekl James a všichni přikývli. Slyšeli nahoře bouchnutí dveří a pak někdo běžel dolů. Když zjistili, že je to Alysha s hůlkou, rychle se vzpamatovali.

,,Ty kurvy zasrané!" zakřičela a běžela ke vchodu. Angie po ní skočila a povalila jí na zem. Sebrala jí hůlku a dala si jí za sukni.

,,Uklidni se!! Já vím, že to udělali ti debilové, ale nech to plavat! Bude to tak lepší! Taky bych jim namlátila držky, ale zatím se ovládám!" řekla Angie a pomohla Alyshe na nohy.

,,Angie má pravdu, všichni je tady nenávidíme, ale musíme mít chladné hlavy." Pousmála se Míša a podala Alyshe panáka s Ohnivou whiskey. Alysha si sedla, kopla ho do sebe a zhluboka se nadechla.

,,Tak lidi, zkusíme na to nemyslet a rozjedeme ten mejdan, ne?" usmál se James a pustil hudbu. V tu ránu se začali všichni bavit a popíjet. Atmosféra se v té chvíli tak uvolnila, že by jeden koukal. Lítaly samý panáci, teda k Míše nelítali, ta si popíjela své džusíky, za které byla nesmírně ráda. Protože by nechtěla dopadnout jako ti ostatní, kteří byli vysmátý od ucha k uchu. Míša si všimla osoby, která šla ze schodů. Když zjistila, že je to uzdravený Regulus, usmála se.

Reg zezadu objal Alyshu, která se lekla a hned mu skočila do náruče.

,,Hej brácha! Vítej mezi námi střízlivými!" zařval Sirius a nalil si dalšího panáka.

,,To vidím! Ani se nemůžeš udržet na nohou!!" usmál se Regulus a nalil si od Míši pomerančový džus. Alysha byla ráda, že nepije. Posadila se mu na klín a opřela se o jeho hruď.

,,Je dobře, že ses tak rychle zotavil." Řekl Remus a ťuknul si s ním.

,,Taky si myslím. A všem děkuji, že jste se o mě postarali." Usmál se na všechny a pozvedl skleničku. Všichni si připili a Alysha mu vlepila pusu. Když se mejdan začal pořádně rozjíždět, tak začali Siriovi a Angie nenápadně brát flašky s chlastem. A ani si toho nevšimli, což bylo pro partu celkem dobré. Angie tancovala, smála se, pila, prostě a jednoduše si užívala! Sirius se snažil nabalit nějakou blondýnu, která ho naštěstí nechtěla, tak se začal opíjet, ale neztrácel hlavu. Míša s Remem spolu tancovali a říkali si laškovné slůvka do ouška. Lily s Jamesem beželi v náladě do ložnice a všichni věděli, co sem tam bude dít. Alysha s Regulusem tančili jen na ploužáky, aby si Reg moc neublížil. Vypadalo to, že už je v pohodě, ale stále ho bolelo tělo od Cruciatusu.

,,Alysho, tady máš tu hůlku, kterou jsem ti tak ráda zabavila." Zasmála se opilá Angie a podala jí Alyshe. Která znervózněla, protože Regulus jí probodával očima.

,,Slíbila si mi, že to necháš plavat! A mezitím co jsem usnul, jsi se zbláznila a běžela na ně??!" probodával jí očima. Alysha nevěděla, co mu má na to říct a tak se jí zalily oči slzami.

,,Nenávidím je za to, co ti udělali! A chtěla jsem ze sebe nějak dostat!" sklopila oči a setřela si slzu, která jí tekla po tváři.

,,Aly! Neznáš ty lidi, tak jako já! Dokáží být nebezpečný, kdyby chtěli, zabili by mě na té chodbě! Vůbec se divím, že to neudělali!" řekl jí pravdu a ona se na něj polekaně podívala.

,,To nemyslíš vážně!" nevěřila, co právě řekl. Vždyť ti lidé nemůžou být tak krutí!

,,Alysho, on má pravdu. Já mezi nimi vyrůstal a jsem rád, že jsem se toho zbavil." Potvrdil jí to Sirius a ona se na něj podívala. Přikývl a poplácal jí na rameni.

,,Nebudeme si kazit krásný večer a jdeme slavit!!! Za hodinu bude nový rok lidi!!" zakřičel James a všem krom Míši nalil panáka. Znova se to rozjelo a byla skvělá nálada. Alysha se Regovi omluvila, který jí to hned odpustil. Ale byl rád, že by se za něj prala.

,,Lidi, myslím, že je na čase jim ty flašky sebrat, už se nějak rozjeli." Řekla Míša a kývla směrem k Ang a Siriovi. Seděli spolu u stolečku a společně se smáli. Sirius nenápadně hladil pod stolem Angiinino stehno. Vypadalo to, že vážně navátá, protože jí to nevadilo. Všichni se usmáli a mrkli na sebe. Za deset minut byl Nový rok a tak jim ty flašky sebrali a nalili jim jednoho panáka nějaké domácí pálenky, kterou někde Sirius ukradl. Všichni čekali, až se začně odpočítávat.

,,Deset, devět, osm, sedm…..tři, dva, jedna, šťastný Nový rok!!!" zakřičeli všichni najednou a připili si. A páry se na sebe koukli.

,,Po škole si najdeme krásný domeček a bude tam spolu bydlet." Zašeptal James Lily a ta ho celá šťastná objala.

,,Postarám se o tebe a o naší krásnou dceru." Políbil Rem Míšu.

,,My dva to po škole nebudeme mít lehké, ale ochráním tě, i kdyby byl konec světa a to ti slibuji." Řekl vážně Regulus a Alysha přikývla. Všichni se podívali na ty dva. Angie se Siriusem se sotva udrželi na nohou, ale chytli se za ruce a pokusili se běžet nahoru do ložnice.

,,Tak to jsem zvědavý Reme, kde dneska budeme spát." zasmál se James a sedl si na pohovku.

,,No přece semnou u nás v ložnici." Mrkla Lily a posadila se na něj. Objal jí kolem pasu a zabořil hlavu do jejích vlasů.

,,Tak to nás tam bude hodně." Usmála se Míša a už šlapala schody nahoru. Všichni se na sebe podívali a následovali jí. Od kluků z ložnice se ozývali náruživé zvuky a všichni se usmáli.

,,Tak to bude ještě zajímavé." Řekla Alysha a chumlala se do peřiny vedle Reguluse.

,,Uvidíme ráno. Dobrou lidi." Řekl Rem a zhasl světla.


Druhý den ráno všichni uklízeli jak pominutí, protože ráno tam byl celkem bordel a hned se všechno připravovalo na večerní oslavu Míšiných narozenin. Sirius ani Angie se ještě neobjevili a bylo to celkem divné, ale nechali to všichni plavat. Za oknem ťukala sova s rudou obálkou a Alysha jí šla otevřít.

,,Regu, to je pro tebe. Asi od matky." Usmála se smutně Alysha, protože to co přišlo, byl hulák. Regulus ho v klidu otevřel a hned mu vyletěl z ruky.


,,REGULUSI BLACKU!! MĚLA JSEM O TOBĚ LEPŠÍ MÍNĚNÍ!! NEMYSLELA JSEM SI, ŽE MĚ TAKHLE ZKLAMEŠ!! JSI HANBA NAŠÍ CELÉ RODINY! STYDÍME SE ZA TEBE JAKO ZA TOHO KRVEZRÁDCE! MĚLA JSEM UŽ PROTO TEBE KRÁSNOU ČISTOKREVNOU DĚDIČKU Z IRSKA, ALE TY SI ZAČNEŠ Z NĚJAKOU ŠPÍNOU, KTERÁ SNAD NENÍ ANI ČISTOKREVNÁ! JESTLI S NÍ SEŠ JEN KVŮLI LÍTOSTI, ŽE JE CHUDÁ A NEČISTÁ, TAK JÍ OKAMŽITĚ OPUSŤ A JÁ TI VŠE ODPUSTÍM. CHCI, ABY NÁŠ ROD POKRAČOVAL A NE, ŽE BYCH SE STYDĚLA VYLÉZT Z DOMU KVŮLI MÝM NEPOVEDENÝM SYNŮM. OBRATEM MI IHNED POŠLI SOVU S TVÝM ROZHODNUTÍM!!


ZATÍM TVÁ MATKA WALBURGA

Dopis se sám roztrhal a Regulus kousky vyhodil do ohně. Alysha ho objala a koukala, jak se kousíčky papíru pálí a mizí v prach. Čekal podobný milý dopis, ale kašle na celou svojí sobeckou rodinu.

,,Tak jí napiš, že spolu nejsme." Zašeptala Alysha a čekala na jeho reakci.

,,Nikdy!! Nikdy se za tebe nebudu stydět a nikdy se tě nevzdám za nic na světe!" řekl tvrdě a políbil jí. Pustili se dál do úklidu, aby to rychle měli hotové. Protože chtěli Míše udělat tu nejlepší narozeninovou oslavu, na kterou jen tak nezapomenou. Štvalo je, že to nemůžou udělat přesně zítra druhého, protože to už je škola a budou rádi, když s kocovinou ráno vstanou na vyučování.

,,Co kdybych šli na snídani? Si konečně zaplnit žaludky." Navrhli Remus. Všichni přikývli.

,,Ještě musím na kolej, ale přijdu za vámi." Řekl Regulus a zmizel. Zanechal za sebou jen vůni a Alysha doufala, že se mu nic nestane. Všichni to tady nějak poklidili a podívali se směrem ke schodům, odkud scházela Angie. Byla bez kocoviny, umytá, navoněná a plná elánu. Všichni se po sobě podívali a pokrčili rameny.

,,Co tak vejráte? Jsem snad rozcuchaná??" uhladila si vlasy a sedla si do křesílka. Za chvíli přišel Sirius a vypadal taky spokojeně a opřel se o zeď.

,,Hej lidi! Co je s vámi!! Vstáváme!" zasmál se a všichni si začali hledět svého.

,,Jdeme se najít! Mám hlad jako vlk!" zavelel Remus a šlo se. Alysha schválně zpomalila, aby se svého dvojčete na ten včerejšek zeptala.

,,Je mi jasné, co jste tam dělali, ale co se stalo?" zeptala se jí Alysha a čekala na odpověď. Angie po ní švihla pohledem a pokračovala v chůzi.

,,Nic!" odsekla a zrychlila chůzi. Alysha jí chytla za zápěstí a zastavila jí.

,,Angie, mě to říct můžeš. Nebo nevěříš své vlastní sestře?" podívala se na ní a vypadalo to, že to zabralo.

,,Tak dobře. Vůbec nic si nepamatuju, jsem celá vygumovaná. Málem jsem dostala infarkt když jsem se ráno vedle něj probudila nahá! Nesnáším ho a tak to taky zůstane!" vychrlila ze sebe Angie a podívala se na svou sestru. Přikývla a doběhli svou partu. Když byli pomalu u Velké síně, přicházela akorát parta zmijozelských s vůdcem Malfoyem. Když je Alysha viděla, chtělo se jí zvracet a ihned chytla hůlku. Protože za nimi stál Regulus.

,,Ale, ale kdo se nám tady objevil. Póvl celé školy." Zasmál se Malfoy a ti jeho se k němu přidali.

,,Vidím Malfoyi, že ty a má sestřenka už nemáte tak zářivé vlasy. Co kdybych vám přinesl můj vlastnoručně namíchaný peroxid?" zeptal se Sirius a koukal jestli nevytáhnou hůlky. Zatím se ni nedělo. Lily držela Alyshu za zápěstí, protože ta za chvíli vybouchne.

,,Dvojčata Redflapových, co kdybych zašli ke měn do ložnice a trochu si tam užili? Taková nabídka se neodmítá." Mrkl Malfoy na dvojčata. Angie se jen tak tak držela, Alysha, ta už pěnila a Regulus málem bouchl vzteky.

,,Neser mě, ty odpornej slizáku!" zařvala Alysha a s hůlkou v ruce se vrhla na Malfoye. Povalila ho na zem, obkročmo si na něj sedla a mířila mi hůlkou na krk.

,,Alysho, neblbni. On ti za to nestojí. Je to jenom řiťolezec, který bude stejně smrtijedem a oplatíš mu to někde v boji." Řekla klidně Michelle a čekala co to s ní udělá. Nic, ani nehnula brvou. Malfoy se jí hrdě koukal do očí a zasmál se.

,,Být tebou, tak radši slezu. Stačí totiž udělat jen tohle…" lusknul prsty a všichni zmijozelský mířili hůlkami na Reguluse. Byla v koncích. Nechtěla se vzdát a ani, aby se Regovi něco stalo.

,,Může dopadnout ještě hůř než minule a to ti klidně můžu slíbit." Řekl slizce a čekal. Vztekem se jí roztřásla ruka a pak povolila. Nahnula se k němu.

,,Jestli mu ještě někdy ublížíš, tak budeš mít co dočinění semnou a to pak není sranda. A to ti taky klidně můžu slíbit." Zašeptala mu do ucho a vytrhla mu pramen jeho blond vlasů. Vstala a hodila mu je na hruď. Regulus k ní přišel, chytil jí za ruku a se zbytkem nebelvírských odešel na snídani.


Konečně nastal večer a oslava mohla začít. Holky věž úžasně ozdobily, kluci přinesli pití a jídlo. Dokonce i velký dort s velkou devatenáctkou pro Míšu. Přinesli chlebíčky, jednohubky a kluci rozhodli, že dnes se budou pít jen bublinky, aby všem ráno nebylo tak špatně. A oslava se hned rozjela. Míša sfoukla svíčky, všichni jí zazpívali velmi otravnou písničku Všechno nejlepší a šlo se na dárky. Od holek dostala samou kosmetiku, oblečení a pár věcí na miminko. Kluci jako každý rok květiny, protože to byla klasika, nic jiného je totiž nenapadlo. Ale i tak Míša byla ráda, naposled šla její láska. Podal jí dopis, ve kterém jeho matka celá šťastná píše, že se nesmírně těší na miminko a že u ní můžou zůstat tak dlouho, dokud si něco nenajdou. Míša se štěstím rozbrečela a objala Rema.

,,To není všechno…" klekl si, otevřel malou sametovou krabičku, ve kterém byl krásný stříbrný prstýnek s malými oranžovými kamínky.

,,Michelle Mauwere, vzala by sis mě po škole za muže?" zeptal se jí s překrásným úsměvem. Míša nemohla uvěřit vlastním uším a ostatní také ne.

,,Tak to je snad jasné, že ANO!!" zasmála se a vytáhla ho na nohy. Políbila ho a nasadila si prstýnek na ruku.

,,Vy mě nepřestáváte překvapovat! Všichni vám gratulujeme!!" řekla Angie a oba je objala. Tak tohle nikdo nečekal, ale bylo to velmi příjemné překvapení. I kterém si povídali až do rána. Pili, jedli, tancovali a radovali se! Mezi Siriusem a Angie to bylo zase jako vždycky. Jediný tenhle plán jim nevyšel, ale už se tím netrápili. Alespoň, že mezi Alyshou a Regulusem to klaplo. Najednou si všichni uvědomili, že už budí celou věž a že ráno je škola. Tak všichni odcházeli do svých ložnic.


A jak to všechno vůbec dopadlo?? Remus s Míšou se po škole hned vzali, koupili si domeček na předměstí Londýn a narodila se jim krásná dcera Amy, která měla z každého rodiče něco. A Míša čekala další miminko a jak zjistila, že to bude vysněný syn Lucas. Lily s Jamesem také bydleli ve svém domečku ve vesničce Godrikův důl, vzali se a očekávali přírůstek do rodiny. Siriusovi se splnil jeho sen. Každý den si užíval s krásnými dívkami, opíjel se a nemusel nic řešit. Byl jak v ráji, jak by sám řekl. Angie. Se po škole začala divně chovat a v září na týden zmizela. Když se objevila s malinkatým miminkem, všichni se divili. Ale všem řekla, že malinkou Stacy adoptovala. Jenže Stacy měla černé a krásné modrošedivé oči. Všem to bylo jasné. Alysha s Regulusem? Se ukrývali před Voldemortem a smrtijedy. Řád je pečlivě ukryl. Jinak měli krásného syna Raye, který byl po Regovi a malou dceru Anne, která byla po Alyshe. Všichni se přidali do Fénixova řádu, krom Blackových, který byli vděčný za to, že je ukrývají. Jak vidíte, všechno dobře dopadlo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Moony Moony | Web | 24. listopadu 2011 v 17:07 | Reagovat

áááá taju jako led... to je naprostá nádhera. Alysho moc ti děkuju :)) :* jsi zlato, jsem ráda že jsem tě do toho dokopala :D :D sice udělat ze mě těhulku v 18 no nic ale když s Remym nemám výhrady :D Angie mě překvapila a malá Stacy s modrošedýma očima? co na to řekl Sirius :D "zatím tvá matka" mě dostala ale to už víš od včerejška že ;-) jsem fakt ráda že je napsaná.. konečněěě :D :D zbožňuju tě :)

2 TheEliska007 TheEliska007 | 24. listopadu 2011 v 22:17 | Reagovat

Nádherná povídka!!!

3 ,... ,... | 17. srpna 2012 v 21:05 | Reagovat

Nechápu jak jí může být devatenáct když ještě nedokončila školu?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama